Zgłoś kandydata do Nagrody Radia TOK FM im. Anny Laszuk za 2019 rok!

Rozpoczyna się jubileuszowa, 10. już edycja Nagrody Radia TOK FM im. Anny Laszuk, przyznawanej przez Radio TOK FM za odważne, niekonwencjonalne, niezwykłe działania, które w ciągu mijającego roku miały istotny wpływ na świadomość społeczną lub wręcz zmieniły polską rzeczywistość. Kto w 2019 roku dokonał rzeczy, które zasługują na takie wyróżnienie? Która z organizacji w spektakularny sposób walczyła o lepszy świat? – kandydatów do wyróżnienia wraz z krótkim uzasadnieniem można zgłaszać do 5 stycznia 2020 r. przez stronę  nagroda.tokfm.pl lub e-mailem wysyłanym na adres nagroda@tok.fm.

 

 

 

Radio TOK FM wręcza swoją nagrodę od 2011 roku. Wśród laureatów Nagrody Radia TOK FM im. Anny Laszuk są m.in. Czarny Protest/Ogólnopolski Strajk Kobiet, płk Krzysztof Olkowicz, Robert Biedroń, Adam Bodnar wraz z Koalicją Organizacji Pozarządowych, Obrońcy Puszczy Białowieskiej. Ubiegłoroczne wyróżnienie trafiło do Inicjatywy Wolne Sądy.

Patronką wyróżnienia jest Anna Laszuk, przedwcześnie zmarła dziennikarka Radia TOK FM, którą redakcja upamiętnia za jej odwagę w przełamywaniu stereotypów, zaangażowanie i pasję, z jaką podejmowała walkę o prawa człowieka, szczególnie prawa kobiet i mniejszości.

Więcej o informacji nagrodzie i jej laureatach, a także formularz zgłoszeniowy – na stronie: nagroda.tokfm.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *