Zgłoś swojego kandydata do Nagrody Radia TOK FM im. Anny Laszuk za 2018 rok

Rusza kolejna, dziewiąta edycja nagrody im. Anny Laszuk, przyznawanej przez Radio TOK FM za wyjątkowy wypływ na rzeczywistość. Kto w 2018 roku wykazał się wyjątkową odwagą? Jaka organizacja podjęła nietuzinkowe działania? – Kandydatów do wyróżnienia wraz z krótkim uzasadnieniem można zgłaszać przez stronę nagroda.tokfm.pl lub e-mailem na adres nagroda@tok.fm. Laureata poznamy 2 kwietnia 2019 r.

Radio TOK FM wręcza swoją nagrodę od 2011 roku, wyróżniając ludzi lub organizacje, które miały istotny wpływ na polską rzeczywistość. Wśród laureatów są m.in. Czarny Protest/Ogólnopolski Strajk Kobiet, płk Krzysztof Olkowicz, Robert Biedroń i Adam Bodnar wraz z Koalicją Organizacji Pozarządowych. Ubiegłoroczne wyróżnienie otrzymali Obrońcy Puszczy Białowieskiej.

Patronką wyróżnienia jest Anna Laszuk, dziennikarka związana ze stacją. Redakcja upamiętnia w ten sposób przedwcześnie zmarłą koleżankę oraz jej odwagę w przełamywaniu stereotypów, zaangażowanie, pasję, z jaką podejmowała walkę o prawa człowieka, szczególnie prawa kobiet i mniejszości.

Więcej o informacji nagrodzie i jej laureatach, a także formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie: http://nagroda.tokfm.pl/

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *