Zima i Święta w JAMBOX

Telewizja JAMBOX już po raz trzeci zaprasza do wspólnej okołoświątecznej zabawy. W tym szczególnym czasie przygotowała dla swoich abonentów wiele niespodzianek. Jeszcze w listopadzie czeka na nich tydzień pełen promocji, czyli Black Week, a następnie nowa promocja telefonii komórkowej JAMBOX mobile i tradycyjny już kalendarz adwentowy JAMBOX z odkodowanymi kanałami zamiast czekoladek.

 

 

 

 

Telewizja JAMBOX postanowiła umilić swoim abonentom czas oczekiwania na święta i zaproponowała aż trzy wyjątkowe promocje swoich usług.

W dniach 25-30 listopada (od poniedziałku do soboty) odbędzie się akcja „Black Week w JAMBOX”. Promocja obejmuje dwa miesiące (grudzień i styczeń) korzystania z pakietów tematycznych „Więcej” za dwa złote. Każdy abonent Pakietu Wielotematycznego, który w tych dniach zamówi jeden z dziewięciu specjalnych pakietów tematycznych, do końca stycznia zapłaci jedynie 1 zł miesięcznie za pakiet.

„Promocja za bezcen” to z kolei obniżone pakiety telefonii komórkowej i Internetu LTE (JAMBOX mobile), a także zupełnie nowy pakiet głosowy Ultra 30 GB w promocyjnej cenie 39,90 zł miesięcznie. Każdy, kto do 1 lutego br. zamówi jeden z sześciu pakietów oferowanych przez JAMBOX mobile, będzie płacił obniżony abonament przez cały okres trwania umowy.

Ponadto, telewizja JAMBOX kontynuuje swoją świąteczną tradycję. Od 1 do 24 grudnia abonenci będą mogli otwierać okna kanałów niczym czekoladki oraz zamawiać pakiety tematyczne w promocyjnych cenach. Każdy kanał będzie otwarty 24 godziny, ale o tym, który w jakim dniu, abonenci będą się dowiadywali na bieżąco – jak w klasycznym, słodkim kalendarzu adwentowym. W tym roku w kalendarzu pojawią się również dodatkowe niespodzianki. W poszczególnych dniach będzie można zamówić pakiety tematyczne (Więcej Muzyki, Więcej Bajek, itp.) za złotówkę.

Tematyczne pakiety telewizji JAMBOX objęte promocją “Black Week w JAMBOX” oraz “Kalendarz adwentowy JAMBOX” to jeszcze więcej seriali, filmów, sportu, bajek, świetnej muzyki i historii na wyciągnięcie ręki. Oferta stanowi uzupełnienie podstawowych pakietów telewizyjnych Wielotematycznych.

Informacje o promocjach dostępne są na    www.jambox.pl oraz na Facebooku, pod adresem: www.facebook.com/jamboxhd 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *