Zimowa aktualizacja Halo: Infinite już dostępna!

Zimowa aktualizacja Halo: Infinite jest już dostępna, przynosząc największą od czasu premiery update do kampanii i wariantu wieloosobowego free-to-play.

 

Gracze mogą wziąć udział w gorąco oczekiwanych trybach, takich jak Forge Beta, kampania sieciowa Co-Op i Mission Replay, odblokować nagrody z darmowego, 30-poziomowego Battle Passa i wiele więcej.

Najważniejsze zmiany i dodatkowe zawartości:

  • Forge Beta: Legendarne narzędzie do tworzenia map powraca i jest potężniejsze niż kiedykolwiek. Może poszczycić się ogromnym zestawem dodatków i ulepszeń, aby udostępnić społeczności kartografów zaawansowane możliwości. Forge Beta startuje z sześcioma mapami canvas, nowym silnikiem skryptów wizualnych i skalowaniem obiektów. Ponadto, pojawi się wsparcie dla botów, możliwości udostępniania plików i wiele innych opcji, pomagających tworzyć i udostępniać mapy.
  • Match XP i nowy Battle Pass: Zimowa aktualizacja oznacza pierwszy duży krok w kierunku usprawnienia progresji Halo Infinite z Match XP Beta. Zbudowany w oparciu o opinie graczy, Match XP premiuje graczy za ukończenie meczów, z dodatkowym XP za wydajność (np. wygrana/ przegrana, umieszczenie na końcu meczu, itp.) Wypróbować można go z bezpłatnym, nigdy nie wygasającym, 30-poziomowym Battle Passem.
  • Nowe mapy i tryb gry dla wielu graczy: Dwie nowe mapy do trybu multiplayer – Argyle i Detachment – zostały dodane do rotacji, obie zbudowane w całości w ForgeArgyle jest ciasną, zamkniętą mapą osadzoną w wąskich korytarzach statku UNSC, podczas gdy Detachment to opuszczona placówka ww. sił, położona na szczycie skały. Nowy tryb Covert One-Flag jest unikalnym wariantem CTF z jedną flagą, gdzie drużyna atakująca jest wyposażona w Active Camo, podczas gdy drużyna broniąca się posiada Threat Sensors.
  • Campaign Network Co-Op, Mission Replay i nowe osiągnięcia: Epicka kampania Halo: Infinite jest już dostępna w trybie kooperacji w drużynach max 4 osobowych. Cross-play jest obsługiwany na wszystkich urządzeniach Xbox i komputerach PC, a postępy są dzielone między wszystkich graczy – więc wszyscy na tym korzystają! W celu ponownego przeżycia konkretnej części kampanii lub zebrania pozostałych znajdziek, można powtórzyć dowolną misję z TACMAP. Dodano również 24 nowe Osiągnięcia.

Więcej informacji na temat zimowej aktualizacji Halo: Infinite można znaleźć na Halo Waypoint.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *