Złota jesień w Discovery Channel – nowa seria “Gorączki złota” (wideo)

To będzie prawdziwa „złota jesień” w Discovery Channel! Fani Parkera Schnabela, Todda Hoffmana i Tony’ego Beetsa nie muszą już czekać do stycznia na nową serię ich ulubionej produkcji. „GORĄCZKA ZŁOTA” i to w takim wydaniu, o jakim nie śniło się nawet największym śmiałkom, już w październiku na Discovery Channel.

 

 

Przed nami odcinki pełne emocjonującej rywalizacji, ekscytujących zwrotów akcji, a także prawdziwa i poważna walka o grube miliony! Parker, który zainkasował w ubiegłym sezonie 5 mln dolarów, zakłada się z Toddem, że i tym razem go pobije. Nie ma świadomości, że ten, wręcz dosłownie, „siedzi” na żyle złota! Nie przypuszcza też, że złoża cennego kruszcu w Klondike powoli się kończą… Ale to nie koniec dobrych wiadomości dla fanów „złota” na Discovery Channel! Już w listopadzie, po raz pierwszy w telewizji, historia polskich poszukiwaczy tego cennego kruszcu. Dwaj przedsiębiorcy, prywatnie – bracia wyruszają do Kamerunu na poszukiwania złota.

22-letni Parker Schnabel zakończył miniony sezon „GORĄCZKI ZŁOTA” z 5 mln dolarów zysku. Udało mu się osiągnąć sukces mimo ciągłych zmagań z ekipą i płacenia fortuny bezwzględnemu właścicielowi ziemi, Tony’emu Beetsowi. Po śmierci ukochanego dziadka i mentora, Parker jest już o krok od posiadania własnej ziemi. W ciągu czterech lat Tony Beets zarobił aż 2,3 mln dolarów od udziału w zyskach. Parker pragnie uwolnić się od tej zależności, zawierając umowę na nową działkę. Tymczasem Tony wie o czymś, czego nie jest świadomy młody Schnabel. Złoto w Klondike kończy się…

Z kolei poczynania Todda Hoffmana w poprzednim sezonie doprowadziły go do bankructwa i totalnej porażki, a jego ekipę do skrajnej frustracji. Kto wie czy gdyby nie fakt, że na ostatniej prostej uśmiechnęło się do niego szczęście, jego współpracownicy dalej by przy nim trwali... Wszystko to za sprawą żyły złota, którą Hoffman odkrył w Kolorado. Tym razem Todd głęboko wierzy w to, że prowadząc wykopy w trzech różnych miejscach jednocześnie, na co nie zdobył się jeszcze nikt w historii serii, zakończy sezon z wielkim sukcesem. Hoffman ma jeszcze jednego asa w rękawie. Postanawia wytoczyć swoje najpotężniejsze działo – „Czerwonego Potwora” (ang. Red Monster) - olbrzymią, 50 tonową płuczkę. Czy to wystarczy, aby z bankruta zmienił się w największego wygranego w wyścigu o cenny kruszec? W tej serii Todd będzie musiał podjąć jeszcze jedną decyzję. Hunter, jego 18 letni syn, chce w końcu samodzielnie dowodzić ekipą i poprowadzić swój kawałek wydobywczego biznesu. Czy ojciec zaufa synowi i pozwoli mu, choć na próbę, przejąć stery rodzinnego interesu?

Między Parkerem a Toddem Hoffmanem zaczyna narastać napięcie. Z sąsiadów i przyjaciół stają się zaciekłymi rywalami. Spotykają się na targach sprzętu górniczego w Las Vegas i po kurtuazyjnej wymianie zdań zakładają o to, któremu z nich uda się szybciej wydobyć 5000 uncji złota. Zwycięzca zakładu zgarnie 100 uncji kruszcu o wartości ponad 100 tysięcy dolarów! Jeden i drugi jest pewien zwycięstwa!

Tymczasem Tony Beets, legendarny wydobywca z Klondike, też jeszcze nie powiedział ostatniego słowa. Beets wie bowiem o czymś, czego nie jest świadomy młody Parker - złoto nad rzeką w Klondike kończy się. Aby pracować bardziej wydajnie i nie stracić pozycji grubej ryby w branży, Beets ryzykuje fortunę. Owładnięty obsesją złota, postawia przywrócić do życia ogromną maszynę z lat 20. ubiegłego wieku - Power-Barge. Chce przepłynąć nią Jukon i wykorzystać do wydobywania złota. Planuje również zaangażować do współpracy legendę wśród poszukiwaczy, Sheamusa Christie, aby pomógł mu okiełznać gigantyczną maszynę.  Ale nawet Sheamus nigdy wcześniej nie wprawiał w ruch 500-tonowego giganta… Czy plan Tony’ego się powiedzie?

Premierowe odcinki „GORĄCZKI ZŁOTA” już od 26 października, w każdy czwartek o godz. 21:00.

„GORĄCZKA ZŁOTA” uwielbiana przez widzów Discovery Channel to dopiero początek mocnych wrażeń dla „złotomaniaków”. Tej jesieni czeka ich prawdziwa gratka. Kto bowiem mógłby się spodziewać, że również w Polsce są śmiałkowie, których ogarnęła gorączka złota?

Dwaj przedsiębiorcy, a prywatnie bracia, podejmują takie wyzwanie i wyruszają do Kamerunu na poszukiwania cennego kruszcu. Czy im się uda? Zobaczycie już w listopadzie w nowej polskiej produkcji Discovery Channel – „POLACY NA TROPIE ZŁOTA”.

Zobacz także

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.