Zmiany w Cyfrowej i Analogowej TVK

Zmiany w Analogowej TVK oraz nowe programy i zmiany częstotliwości nadawania niektórych programów Cyfrowej TVK.

 

W celu pozyskania kolejnej częstotliwości dla reemisji nowych programów w Cyfrowej TVK oraz zmiany rozdzielczości na HD nadawania niektórych programów od dnia 9.05.2017 r. z Analogowej TVK zostaje wyłączony program Polonia 1. Program ten będzie dostępny dla wszystkich abonentów jedynie w jakości Cyfrowej TVK w formacie DXB C w częstotliwości 266,00 MHZ (QAM 256, SR 6900). Będzie on więc dostępny jedynie cyfrowo dla wszystkich abonentów Pakietu A - Analogowej TVK oraz w Cyfrowej TVK Pakiet Startowy i Cyfrowy Analog. Abonenci Analogowej TVK posiadający odbiorniki TV z wbudowanym tunerem DVB C mogą odbierać ten program po dostrojeniu swoich telewizorów. Obecni Abonenci Cyfrowej TVK będą musieli także dostroić do jego odbioru dzierżawione dekodery lub swoje telewizory.

W Cyfrowej TVK nastąpią też zmiany formatu i częstotliwości nadawania podane w tabeli poniżej:

 

 

Dodatkowo do Cyfrowej TVK dołączą kolejne programy:

 

 

Przypominamy wszystkim Abonentom Analogowej TVK, że od 1.05.2016 r. mają możliwość promocyjnego przejścia na odbiór Cyfrowy TVK i w ramach tej Promocji w cenie Analogowej TVK mogą skorzystać z Pakietu Cyfrowy Analog. W Pakiecie tym dostępnych jest obecnie 66 programów cyfrowych. Są w nim wszystkie programy nadawane dotychczas w Analogowej TVK oraz programy z Naziemnej TV (MUX 1, MUX 2, MUX 3, MUX 8). Abonenci Cyfrowego Analogu mają więc wszystkie programy Analogowej i Naziemnej TV w jednym formacie bez konieczności każdorazowego przestrajania telewizorów.

Powyższe zmiany są kontynuacją zapowiadanych wcześniej zmian związanych z cyfryzacją naszej sieci oraz przejściem na odbiór cyfrowy w naszej sieci TVK, stąd nasza prośba o przejście na odbiór Cyfrowy TVK.

Z uwagi na powyższe zmiany i nowości Abonenci naszej Cyfrowej TVK posiadający:
- nasze dekodery muszą je przestroić,
- nasze moduły CI muszą dostroić swoje telewizory.

Przepraszamy za zaistniałe niedogodności. W miarę posiadanych możliwości służymy pomocą przy strojeniu dekoderów.

Informujemy, że pełna oferta naszej Cyfrowej TVK zawiera 162 programy dostępnych w 8 Pakietach, z czego 97 jest dostępnych w jakości HD.

Obecna oferta dostępną na naszej stronie www.tvksmp.pl w zakładce Internet i TVK lub poprzez kontakt z naszym BOK, ul. Czecha 19 pok. 8, tel. 34 362 27 55, e-mail:: bok@tvksmp.pl.

 

Zobacz także

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.