PolecaneSieci kablowe

Zmiany w ofercie programowej Mulimedia Polska od 1 stycznia 2021 roku

Z dniem 1 stycznia 2021 roku nastąpią zmiany w ofercie programowej, polegające na wycofaniu części programów z oferty objętej gwarancją Operatora. W przypadku oferty cyfrowej zmiana dotyczy następujących kanałów: Polsat 2, Polsat News HD, Polsat Cafe HD, Polsat Play HD, Disco Polo Music, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Film HD.

 

Będziemy też prawdopodobnie zmuszeni wkrótce do całkowitego zaprzestania dostarczania Państwu tych programów jak i pozostałych programów nadawcy Telewizji Polsat Sp. z o.o., które Państwu obecnie dostarczamy. Poinformujemy Państwa do 20 grudnia 2020 roku, o tym kiedy programy zostaną wyłączone, które z programów wyłączymy i jakie programy wzbogacą naszą ofertę w miejsce usuwanych programów. Informacje będą na naszej stronie www, kanale planszowym a tych z Państwa, którzy nam przekazali swój adres e- mail, poinformujemy w dedykowanej wiadomości e- mail.

Zakres zmian jest uwarunkowany technologią świadczenia usługi (telewizja cyfrowa lub telewizja analogowa) i miejscem jej dostarczania ( Państwa miejsce zamieszkania). Gorąco zachęcamy do sprawdzenia szczegółów zamieszczonych na https://www.multimedia.pl/zmiany-programowe .

Jeśli nie akceptują Państwo wspomnianych zmian, przysługuje Państwu prawo do złożenia wypowiedzenia według zasad wskazanych poniżej.

Oświadczenie o rozwiązaniu Umowy abonenckiej powinno być dostarczone do Multimedia Polska nie później niż miesiąc od otrzymania informacji o zmianach. W przypadku rozwiązania umowy z uwagi na brak akceptacji powyższych zmian warunków umowy, Dostawcy Usług nie przysługuje zwrot ulgi przyznanej Abonentowi.

Wypowiedzenie powinno zostać złożone na piśmie lub w formie dokumentowej na Infolinii Multimedia (rejestrowana rozmowa telefoniczna). Pismo składane przez Abonenta powinno zostać przesłane na adres siedziby Dostawcy Usług (ul. T. Wendy 7/9, 81-341 Gdynia) lub złożone w Biurze Obsługi Klienta Operatora.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności. W razie pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu: 24 357 50 48.

2 komentarze do “Zmiany w ofercie programowej Mulimedia Polska od 1 stycznia 2021 roku

  • Pewnie jak zwykle Polsat dał zaporową cenę za kanały i dlatego wylatują z oferty Multimedia.

    Odpowiedz
  • bez programow polsatu zwlaszcza kanalow sportowych ,gdzie nie bedzie siatkowki , boksu nie ma co byc abonentem multimedia.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *