Zmiany w składzie Zarządu Cyfrowego Polsatu S.A.

Zarząd spółki Cyfrowy Polsat S.A. („Spółka”) informuje, że w dniu 14 marca 2019 roku Pan Dariusz Działkowski oraz Pan Tomasz Gillner-Gorywoda złożyli rezygnacje z funkcji Członków Zarządu Spółki z dniem 31 marca 2019 roku bez podania przyczyn swoich rezygnacji.

 

Następnie Rada Nadzorcza Spółki podjęła uchwałę dotyczącą powołania z dniem 1 kwietnia 2019 roku na funkcję Członka Zarządu Cyfrowego Polsatu S.A. Pana Jacka Felczykowskiego, obecnego Członka Zarządu spółki Polkomtel Sp. z o.o.

Pan Jacek Felczykowski dysponuje wieloletnim i wszechstronnym doświadczeniem w zarządzaniu spółkami z obszaru finansów oraz obszaru innowacyjnych technologii, takich jak informatyka i telekomunikacja. W latach 2006-2008 pełnił funkcję Prezesa Zarządu Centrum Obsługi Wierzytelności Cross Sp. z o.o., a od 2007 do 2008 roku Członka Zarządu TFI Plejada S.A. W latach 2008-2010 jako Prezes Zarządu kierował spółką NFI Midas S.A., będącą jednym ze światowych pionierów wdrażania szybkiego, bezprzewodowego Internetu w technologii LTE. W latach 2010-2012 był Prezesem Zarządu Sferia S.A., a od 2011 do 2013 roku Prezesem Zarządu spółki IT Polpager S.A. W 2015 roku objął stanowisko Członka Zarządu Polkomtel Sp. z o.o.

Pan Jacek Felczykowski nie prowadzi działalności konkurencyjnej do Cyfrowego Polsatu S.A. oraz nie jest wpisany do Rejestru Dłużników Niewypłacalnych prowadzonego przez Sąd Rejestrowy.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *