MediaSieci kablowe

Zmiany w Zarządach Fiberhost i INEA

Marta Wojciechowska powołana została na stanowisko Prezesa Zarządu spółki Fiberhost S.A. Maciej Piechociński został nowym Prezesem INEA Sp. z o.o. Zmiany wchodzą w życie 1 października 2021 roku.

 

Spółki Fiberhost S.A. oraz INEA Sp. z o.o. powołują dwa niezależne Zarządy. Nowym Prezesem Zarządu INEA Sp. z o.o. zostanie Maciej Piechociński. Z INEA związany jest od ponad 6 lat. Od 2018 roku zajmował stanowisko Strategic Business Unit Directora i odpowiadał za strategię oraz działania komercyjne dostawcy usług INEA na rynkach B2C i B2B.

Marta Wojciechowska obejmie czasowo funkcję Prezesa Zarządu Fiberhost S.A. Z Grupą związana jest od blisko 12 lat. Odpowiada za całokształt spraw prawnych i regulacyjnych, human capital, compliance, audyt, zarządzanie ryzykiem, cyberbezpieczeństwo oraz EHS. Do Zarządu Fiberhost powrócił także czasowo Eugeniusz Grzybek, współtwórca INEA.

Członkowie dotychczasowego Zarządu, Michał Bartkowiak oraz Piotr Sujecki złożyli rezygnację z pełnionych funkcji. Michał Bartkowiak przez najbliższe kilka miesięcy będzie pełnił funkcję doradcy Zarządu obu spółek.

Pragnę serdecznie podziękować Michałowi oraz Piotrowi za wieloletnią współpracę. Ich zaangażowanie oraz profesjonalizm były motorem napędowym wielu pozytywnych zmian. Życzę im powodzenia w kolejnych zawodowych wyzwaniach. Fiberhost ma jasno określoną strategię, wiemy do czego dążymy i jakie są cele operatora otwartych sieci światłowodowych. Co ważne, mamy na pokładzie zespół profesjonalistów, który doskonale sobie z tym zadaniem poradzi komentuje Marta Wojciechowska, Prezes Fiberhost S.A.

Dziękuję za zaufanie, jakim mnie obdarzono. Chciałem też podziękować Michałowi i Piotrowi, bo dzięki nim przejmuję dziś funkcję Prezesa w organizacji, dla której nie ma rzeczy niemożliwych. Nasz cel jest jasny: chcemy świadczyć najwyższej jakości usługi w oparciu o najnowocześniejsze technologie komentuje Maciej Piechociński, Prezes INEA Sp. z o.o.

Fiberhost i INEA to przede wszystkim wspaniali ludzie, z którymi miałem przyjemność współpracować i świetny zespół, który jest zdolny do przenoszenia gór. Wiem, że pozostawiam obie firmy w doskonałej kondycji, gotowe na kolejne wyzwania. Dziękuję Januszowi Kosińskiemu i Cordowi von Lewinskiemu za zaufanie i możliwość kierowania organizacją w tym ważnym dla firmy czasie. INEA w ciągu ostatnich 6 lat zmieniła się z regionalnego operatora kablowego, w dostawcę najszybszego Internetu w Polsce, lidera rozwoju infrastruktury światłowodowej w kraju oraz hurtowego operatora otwartych sieci telekomunikacyjnych, działającego pod marką Fiberhost. Przede mną nowe wyzwania. W Fiberhost i INEA pozostają, moje koleżanki, koledzy i przyjaciele na całe życie. Dziękuję wszystkim!komentuje Michał Bartkowiak, były Prezes Fiberhost S.A. i INEA Sp. z o.o.

Zmiany w Zarządach Fiberhost S.A. oraz INEA Sp. z o.o. zaczną obowiązywać od 1 października b.r.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *