Zmień swój ogród i odbierz od T-Mobile zniżkę na zakupy w FajneCeny.pl

Technologia towarzyszy nam obecnie w każdym momencie naszego życia, ale czasami warto od niej odpocząć i rozkoszować się czasem wolnym w ogrodzie lub na tarasie. Dlatego w ramach najnowszej odsłony „Dobrze, że jesteś” użytkownicy indywidualni T-Mobile mogą zrobić zakupy na stronie www.FajneCeny.pl w kategorii „OGRÓD” z 13-procentowym rabatem. Prezent można odebrać od 15 do 21 czerwca w aplikacji „Mój T-Mobile”.

 

Lato to czas wytchnienia i odpoczynku. Często kojarzy się z leniwymi popołudniami i spędzaniem czasu na świeżym powietrzu w gronie rodzinnym, na przykład na tarasie czy w ogrodzie. W T-Mobile dostarczmy nie tylko technologie, ale dajemy również możliwości umielenia sobie wakacyjnych chwil. Huśtawka, basen, meble czy szklarnia, gdzie będzie można posadzić warzywa lub owoce, to niezbędne elementy dla fanów ogródkowych tematów. Dlatego w tym tygodniu klienci T-Mobile będą mogli zamówić wybrane wyposażenie ogrodowe z 13-procentowym rabatem i jeszcze lepiej zaaranżować swoją przestrzeń.

Skorzystaj z rabatu i odnów swój ogród lub taras 

Kod promocyjny można odebrać w aplikacji „Mój T-Mobile” od 15 do 21 czerwca 2022 r. do końca dnia. Na złożenie zamówienia jest więcej czasu – bonus będzie ważny do 26 czerwca włącznie. Po wybraniu prezentu użytkownik zostanie przekierowany na specjalną stronę partnera, na której będzie mógł złożyć zamówienie.

Promocja jest dostępna dla klientów abonamentowych T-Mobile (T, T DATA, Rodzina), a także posiadaczy ofert T-Mobile na kartę (GO!, Frii) oraz MIX (Frii Mix).

Więcej informacji można znaleźć w regulaminie dostępnym na stronie https://www.t-mobile.pl/c/oferta-specjalna/dobrze-ze-jestes.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *