Znakomite „Miasto skarbów” w Dwójce

Magdalena Różczka w roli utalentowanej marszandki, Aleksandra Popławska jako genialna historyk sztuki oraz Piotr Głowacki w roli komisarza policji to gwarancja rozrywki na najwyższym poziomie.
 
„Miasto skarbów” to opowieść o dwóch siostrach: Alicji (Aleksandra Popławska), genialnej historyk sztuki oraz Ewie (Magdalena Różczka), utalentowanej marszandce, zajmującej się specyficznymi – i nie zawsze zgodnymi z prawem – zamówieniami dla bogatych kolekcjonerów sztuki.
Alicja rzuca pracę ekspertki w Ministerstwie Kultury w Warszawie i wraca do rodzinnego Krakowa. Podejmuje współpracę z wydziałem policji, który ściga przestępców zajmujących się kradzieżą dzieł sztuki. Tymczasem jej siostra Ewa to jedna z ważniejszych postaci grupy przestępczej, rabującej cenne skarby. Alicja i Ewa stoją po przeciwnych stronach barykady. Ich relacje są skomplikowane także ze względu na bujną przeszłość. Obie kobiety połączą jednak interesy…
W serialu znakomite kreacje stworzyli również: Adam Ferency (Moryc), Marcin Bosak (Max), Iza Kuna (matka), Edward Linde Lubaszenko(Natan Sharon), Adam Krawczuk (Harny), Helena Ganjalyan (Selena), Jan Wieczorkowski (Wroński), Norbert Rakowski (Karl Miller) i inni. Gorąco polecamy!
„Miasto skarbów”. Czwartek, 28 września, godz. 21:40. TVP2

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *