BadaniaMediaTVP

Znakomite wyniki TVP Sport. Jedynka liderem dnia

Według danych MOR, wczorajszy mecz, w którym Piast Gliwice zremisował z BATE Borysów 1:1, w momencie najwyższej oglądalności na antenie TVP Sport obejrzało 2,3 mln widzów.

 

 

Mecz 1. rundy eliminacji Ligi Mistrzów oglądało na antenie TVP Sport 1,6 mln osób. W minucie najwyższej oglądalności, o godz. 20:51, transmisję ze stadionu w Borysowie zobaczyło 2,3 mln widzów.

Wieczorem sportowych emocji dostarczyli także widzom polscy siatkarze. Biało-Czerwoni świetnie rozpoczęli rywalizację w Final Six Ligi Narodów i pokonali Brazylię 3:2. Spotkanie w TVP1 i TVP Sport oglądało ponad 1,1 mln kibiców, a w kulminacyjnym momencie relację z Chicago zobaczyło ponad 1,4 mln widzów.

Według danych NAM, wczorajszy mecz Piast Gliwice, obejrzało na antenie TVP Sport ponad 887 tys. widzów (udz. 7,1%). W minucie najwyższej oglądalności, o godz. 20:46, transmisję oglądało prawie 1,4 mln kibiców. Spotkanie rewanżowe kibice będą mogli obejrzeć już 17 lipca na antenie TVP Sport.

TVP Sport jest najchętniej oglądanym kanałem sportowym w Polsce. Jego udziały wzrosły w pierwszym półroczu o 78,3% i wyniosły 1,23%. Bogata oferta programowa sportowej anteny publicznego nadawcy sprawiła, że w rankingu wszystkich kanałów stacja awansowała o 6 miejsc, w porównaniu z I półroczem ubiegłego roku.

Wieczorny mecz Polaków z reprezentacją Brazylii w ramach Siatkarskiej Ligi Narodów, obejrzało na antenach TVP 930 tys. kibiców (Jedynka ponad 622 tys. widz., 15,2% udz.; TVP Sport ponad 307 tys. Widzów, udz. 7,5%). Kolejny mecz Polaków, tym razem z reprezentacją Iranu, widzowie będą mogli obejrzeć już dziś wieczorem – od 23:20 w TVP Sport, na TVPSPORT.PL i w aplikacji mobilnej, a transmisja spotkania na antenie Jedynki rozpocznie się o godz. 23:25.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *