Platforma Canal+/ Canal+ PolskaSieci kabloweSport w TV

Znakomity kickboxing prosto z Rumunii w najbliższy piątek na żywo w Fightklubie!

W najbliższy piątek 24 czerwca w rumuńskim Buzău odbędzie się jubileuszowa, 15. gala Dynamite Fighting Show. Tym razem w oktagonie zaprezentują się m.in. Bogdan Stoica, Freddy Kemayo, Bogdan Năstase czy Sebastian Cozmâncă. Na żywo w Fightklubie!

 

Dzięki piątkowej gali DSF wielki sport powraca do Buzău po 14-letniej przerwie. Ostatnia tak duża sportowa impreza odbyła się w miejscowym Romeo Iamandi Hall w 2008 roku, kiedy to w walce wieczoru Cătălin Moroșanu zmierzył się z Freddym Kemayo. W piątek obaj wrócą do tego samego miejsca, obaj jednak w nieco innym charakterze.

Moroșanu we wschodniej części Rumunii pojawi się w roli promotora, Kemayo wystąpi jako czynny zawodnik, a jego rywalem będzie Sebastian Cozmâncă. Dla 40-letniego Francuza będzie to 101. walka w karierze, a powalczy w niej o 73. wygraną! Jego najbliższy rywal ma w dorobku ledwie jedną piątą tych pojedynków (18-3) i choć w Rumunii uchodzi za bardzo solidnego fightera, pokonać doświadczonego Kemayo będzie mu piekielnie trudno.

Nie oni jednak będą głównymi bohaterami najbliższej gali DFS. Na to miano zasługują bowiem trzykrotny mistrz świata, Bogdan Stoica (54-12-0) oraz jego rywal, finalista World Fighting League, mający senegalskie pochodzenie, ale występujący pod holenderską flagą, Sam Tevette (46-13-0).

W gronie innych gorących nazwisk, które zaprezentują się na piątkowej gali zobaczymy również m.in. Bogdana Năstase, Andreia Ostrovanu oraz Florina Lambagiu. Ostatni z nich, który niedawno stoczył w Paryżu walkę o pas ISKA w kategorii półciężkiej, zmierzy się ze znakomitym Turkiem, Burakiem Ünalem.

Ciekawie zapowiadają się również konfrontacje Ionuța Popy, który zmierzy się z mistrzem Portugalii, mającym za sobą występy w Enfusion, Diego Freitasem, a także walka dwóch znakomitych rumuńskich zawodników – posiadacza tytułu amatorskiego DFS Tellur, Andreia Andreescu z trenującym na co dzień w zespole braci Stoica, Mădălinem Mogoșem.
 
Gala Dynamite Fighting Show 15 w piątek 24 czerwca o godzinie 20:00 na żywo wyłącznie w Fightklubie! 

Main Card gali Dynamite Fighting Show 15:

Bogdan Stoica (Rumunia) vs Sam Tevette (Holandia)

Sebastian Cozmâncă (Rumunia) vs Freddy Kemayo (Francja)

Florin Lambagiu (Rumunia) vs Burak Ünal (Turcja)

Andrei Ostrovanu (Rumunia) vs Frank Rubanguka (Belgia)

Bogdan Năstase (Rumunia) vs Salih Akman (Turcja)

Cezar Buzdugan (Rumunia) vs Andrei Leuştean (Rumunia)

Mădălin Mogoş (Rumunia) vs Andrei Andreescu (Rumunia)

Ionuț Popa (Rumunia) vs Diego Freitas (Portugalia)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *