DVB-TMediaPolsatZapowiedzi TV

Znamy jurorów „Family Food Fight. Pojedynek na smaki”

To oni będą oceniać zmagania uczestników nowego kulinarnego show Telewizji POLSAT. Wyjątkowe jury tworzą Ewa Wachowicz, Adam Borowicz i Piotr Gąsowski. Spróbują każdego dania, będą porównywać przepisy i pytać o rodzinne sekrety, a także dawać profesjonalne rady. Program „Family Food Fight. Pojedynek na smaki” wkrótce na antenie Polsatu!

 

Ewy Wachowicz nikomu nie trzeba przedstawiać. Znana widzom Polsatu z programu „Ewa Gotuje”, autorka książek kucharskich i doświadczona jurorka. W swoich sądach jest wyrozumiała, ale też konkretna i wymagająca.

Piotr Gąsowski uwielbia podróże – przede wszystkim te kulinarne. Nie tylko doskonale zna się na jedzeniu, ale również sam świetnie gotuje. Widzowie kochają go za poczucie humoru, radość życia i dystans do siebie. Doskonale sprawdza się w roli prowadzącego w programie Polsatu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Czy taki sam będzie w roli jurora?

Trzecie miejsce przy stole zajmie Adam Borowicz, charyzmatyczny vloger i gospodarz autorskich programów kulinarno-podróżniczych. O regionalnych specjałach, przepisach i przygotowywaniu jedzenia mówi z taką pasją, że nawet ci, którzy „przypalają jajecznicę” będą mieli ochotę spędzić trochę czasu w kuchni.

 

 

„Family Food Fight. Pojedynek na smaki” to program, którego celem jest pokazanie wspólnego rodzinnego gotowania, domowych i regionalnych przepisów, często przekazywanych z pokolenia na pokolenie.

Program „Family Food Fight. Pojedynek na smaki” na zlecenie Telewizji POLSAT produkuje firma Endemol Shine Polska.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *