Znamy kolejne spotkania PKO Ekstraklasy w TVP

Znamy kolejne spotkania PKO Ekstraklasy, które pokażemy na antenach Telewizji Polskiej, w aplikacji mobilnej TVP Sport i TVPSPORT.PL. W kolejkach od 8. do 11. zobaczycie u nas po dwa mecze Legii Warszawa, Lecha Poznań i Lechii Gdańsk oraz po jednym Cracovii i Wisły Kraków.

 

 

 

Już wcześniej informowaliśmy, że w 6. kolejce będziemy transmitować spotkanie Lechii Gdańsk ze Śląskiem Wrocław, a w 7. Piasta Gliwice z Lechią.

Po przerwie reprezentacyjnej w 8. kolejce znów na naszych antenach znajdą się gdańszczanie, co dziwić nie może – zmierzą się z Lechem Poznań. Mowa więc o dwóch zespołach aspirujących do walki o czołowe lokaty.

W 9. kolejce przeniesiemy się z północy na południe, do Krakowa. Tam Cracovia podejmie Legię Warszawa, będzie to więc starcie pucharowiczów. Pasy z eliminacjami Ligi Europy już się dawno pożegnały, stołeczni mogą być już wtedy w jej fazie grupowej.

Już teraz zespół Aleksandara Vukovicia jest naszym pucharowym rodzynkiem, więc automatycznie wywołuje duże zainteresowanie polskich kibiców. W 10. kolejce zobaczą oni w TVP jego spotkanie z Lechią.

Wreszcie w 11. czas na mecz przy Bułgarskiej. Lech podejmie tam Wisłę Kraków, będzie to więc starcie klubów, które przeszły przed sezonem dużą przebudowę, choć z różnych powodów – Kolejorz na własne życzenie, Biała Gwiazda z konieczności.

Kolejne transmisje w TVP, TVPSPORT.PL i w aplikacji mobilnej:

6. kolejka

Lechia Gdańsk – Śląsk Wrocław, 24 sierpnia (sobota), godz. 17:30

7. kolejka

Piast Gliwice – Lechia Gdańsk, 31 sierpnia (sobota), godz. 17:30

8. kolejka

Lechia Gdańsk – Lech Poznań, 14 września (sobota), godz. 17:30

9. kolejka

Cracovia – Legia Warszawa, 22 września (niedziela), godz. 17:30

10. kolejka

Legia Warszawa – Lechia Gdańsk, 28 września (sobota), godz. 17:30

11. kolejka

Lech Poznań – Wisła Kraków, 5 października (sobota), godz. 17:30

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *