Platforma Canal+PolecaneSport w TV

Znamy lokalizacje tegorocznych finałów CANAL+ online Indywidualnych Mistrzostw Polski na żużlu!

Podobnie jak przed rokiem trzy turnieje finałowe rozstrzygną losy CANAL+ online Indywidualnych Mistrzostw Polski na żużlu. Pierwsze zawody odbędą się już 8 czerwca na torze w Rzeszowie, kolejne w lipcu w Pile oraz Krośnie. Tytułu mistrzowskiego broni Bartosz Zmarzlik. Transmisje ze wszystkich turniejów w CANAL+ SPORT5 i CANAL+ online.

 

Informację związaną z lokalizacjami finałów wyjawiła legenda polskiego żużla, a obecnie ekspert CANAL+, Tomasz Gollob. Wszystko odbyło się w trakcie transmisji z CANAL+ online IMP Challenge w Grudziądzu na antenie CANAL+ SPORT5. Ubiegłoroczna edycja CANAL+ online Indywidualnych Mistrzostw Polski rozgrywana była w ramach trzech turniejów. Było to nowością, bo przez ostatnie lata o tytule najlepszego żużlowca w Polsce decydował jeden turniej. Nowa formuła spotkała się z bardzo dobrym odbiorem środowiska żużlowego, a co najważniejsze kibiców. Dlatego w tym roku, o tytule najlepszego zawodnika w Polsce ponownie rozstrzygną trzy turnieje.

– Nie możemy się już doczekać zbliżającego się cyklu CANAL+ online Indywidualnych Mistrzostw Polski. Wierzymy, że każdy z obiektów będzie wypełniony po brzegi. Kibiców, którzy nie będą mogli oglądać rywalizacji najlepszych żużlowców na stadionach, już teraz zapraszamy na sportowe anteny CANAL+ i do CANAL+ online. Gwarantujemy najwyższy standard realizacji, najlepszych dziennikarzy i ekspertów. Dołożymy wszelkich starań, aby nasi widzowie mogli poczuć się równie dobrze, jak na trybunach. Nie jest tajemnicą, że żużel opiera się dziś przede wszystkim na zawodnikach z Polski. Nigdzie na świecie nie ma takiej liczby żużlowców, a poziom rywalizacji nie stoi na tak wysokim poziomie. Dlatego CANAL+ online Indywidualne Mistrzostwa Polski to wyjątkowo prestiżowa impreza. Tu nie ma miejsca na odpuszczanie. Każdy uczestnik cyklu chce się pokazać z jak najlepszej strony! Maciej Glazik, szef redakcji żużlowej CANAL+ Polska.

W cyklu finałowym CANAL+ online Indywidualnych Mistrzostw Polski czeka już sześciu zawodników: Bartosz Zmarzlik, Maciej Janowski i Patryk Dudek, którzy są stałymi uczestnikami Speedway Grand Prix. Do tego grona zaliczają się także medaliści z poprzedniego sezonu, Dominik Kubera oraz Janusz Kołodziej, a także najlepszy junior ubiegłego sezon Mateusz Świdnicki. Stawkę uzupełnią zawodnicy, którzy otrzymają „dziką kartę”. Główna Komisja Sportu Żużlowego ma prawo do przyznania dwóch dzikich kart, jednej stałej i jednej osobno na każdy z finałów. Pozostałe osiem miejsc należeć będzie do najlepszej „ósemki” turnieju eliminacyjnego w Grudziądzu.

Mecze najlepszej żużlowej ligi świata, PGE Ekstraligi, jak również 1. Ligi i 2. Ligi Żużlowej będzie można oglądać na sportowych antenach CANAL+ oraz w CANAL+ online. Oprócz rywalizacji w zawodach drużynowych CANAL+ transmituje również wiele turniejów indywidualnych z cyklem CANAL+ online Indywidualne Mistrzostwa Polski na czele.

Transmisje można wygodnie obejrzeć także za pośrednictwem serwisu CANAL+ online (canalplus.com). Jest to propozycja dla wszystkich, którzy poszukują wygodnego dostępu do rozgrywek sportowych na żywo oraz bogatej oferty seriali, filmów i dokumentów na żądanie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *