Zoom TV rozpoczyna grudniowy cykl filmów świątecznych

Strach pomyśleć do czego mogą być zdolne kobiety, kiedy chcą się zemścić na swoim byłym. W pierwszy grudniowy poniedziałek Zoom TV zaprasza na komedię romantyczną, w której trzy dziewczyny zaplanują… Świąteczny rewanż. W te święta nie zabraknie nawet najbardziej wyrafinowanych intryg…

 

 

 

 

Drugą filmową propozycją stacji będzie inspirowana opowiadaniem Charlesa Dickensa Opowieść wigilijna. To historia ambitnej i odnoszącej sukcesy młodej kobiety, która zapomniała o tym, co jest w życiu najważniejsze. Czy dzięki niezwykłej wyprawie bohaterka będzie w stanie naprawić dawne błędy? Na ekranie m.in. Carrie Fisher, czyli słynna księżniczka Leia z Gwiezdnych Wojen. Świąteczny rewanż i Opowieść wigilijna rozpoczynają cykl filmów świątecznych w Zoom TV. Będzie je można oglądać przez cały grudzień, codziennie od poniedziałku do czwartku, o 21:00.

Jak co tydzień Zoom TV zaprasza też na kolejne premierowe odcinki popularnego wśród widzów hitowego tureckiego serialu Narzeczona ze Stambułu. Süreyya, Faruk i ich najbliżsi znowu dostarczą wszystkim niezwykłych emocji.

PREMIERA ZOOM TV

Świąteczny rewanż

komedia romantyczna, USA 2016
reż. Jake Helgren
wyst.: Tammin Sursok, Brent Bailey, Lindsey McKeon

Kiedy trzy zdradzane, a do tego bardzo inteligentne kobiety łączą siły, by zemścić się na niewiernym ex, można mieć pewność, że nie zabraknie wyrafinowanych intryg. Plan jest okrutny, a zemsta szybko uzależnia jak narkotyk, wciąga i… wyniszcza. Gdy jedna z bohaterek poznaje interesującego mężczyznę, musi jak najszybciej zapomnieć o bolesnej przeszłości. Czy wybaczy niewiernemu partnerowi?.

2 grudnia / 21:00

Opowieść wigilijna

familijny, fantasy, Kanada 2012
reż. Michael Scott
wyst.: Emmanuelle Vaugier, Carrie Fisher, Olivia Cheng

Ambitna, ale pozbawiona serca Carol rozwija wspaniałą i pełną sukcesów karierę. Nie pamięta niestety o tym, co w życiu jest najważniejsze. Dlatego w wigilię świąt odwiedza ją duch byłej szefowej, by zabrać w podróż przez przeszłość, teraźniejszość i przyszłość. W czasie tej niezwykłej wyprawy Carol ma okazję przypomnieć sobie o bliskich, których skrzywdziła.

Czy kolejnego dnia będzie w stanie naprawić dawne błędy i odnaleźć prawdziwe szczęście? W rolach głównych znana z serialu Dwóch i pół Emmanuelle Vaugier i słynna księżniczka Leia z Gwiezdnych wojen – Carrie Fisher.

5 grudnia / 21:00

PREMIERA ZOOM TV

Narzeczona ze Stambułu

serial obyczajowy, Turcja 2017
wyst.: Asli Enver, Özcan Deniz, Ipek Bilgin

Młoda i piękna Sureyya to wychowana przez ciotkę utalentowana, ale skromna śpiewaczka, której życie nigdy nie było usłane różami. Wszystko zmienia się, gdy poznaje Faruka – przystojnego biznesmena z bogatej i wpływowej rodziny Boran. Sureyya i Faruk zakochują się w sobie, lecz na drodze ich uczucia staje zaborcza i konserwatywna matka mężczyzny.

Czy tym dwojgu będzie dane być razem? Produkcja Narzeczona ze Stambułuokazała się wielkim hitem m.in. w Rumunii, Turcji i Izraelu. W 2018 serial był nominowany do nagrody Emmy i otrzymał nagrodę na Mediamixx Festival w Grecji.

2-5 grudnia / 20:00

sezon 1, odcinki 38-41

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *