MediaPolecaneTVN Discovery PolskaZapowiedzi TV

Zostań w domu: Player zaprasza na najlepszą rozrywkę online! (wideo)

Player przyłącza się do apelu: „Zostań w domu”! Warto w nadchodzących dniach zadbać o bezpieczeństwo swoje i bliskich ograniczając do minimum czas spędzany w miejscach, w których możne dojść do transmisji koronawirusa. Zachęcając Polaków do pozostania w domu, Player przygotował specjalną ofertę. Opłata dla nowych użytkowników za pakiet „Start” została obniżona do 5 PLN w pierwszym miesiącu.

 

 

 

 

Już w ten weekend pakiet „Start” będzie można kupić za 5 PLN za pierwszy miesiąc. Daje on dostęp do najlepszych formatów rozrywkowych z wiosennej biblioteki grupy TVN Discovery Polska. „Down the road. Zespół w trasie”, „Ślub od pierwszego wejrzenia”, „Ameryka Express” , „Kanapowcy”, „Gogglebox” – to tylko niektóre propozycje.

Dla wszystkich fanów reality-show, serwis przygotował coś ekstra. Specjalną strefę z ekskluzywnymi materiałami do Hotelu Paradise, a w niej: odcinki programu dłuższe niż w telewizji, wielogodzinne wideorelacje i kompilacje mocnych scen z balijskiego kurortu – „Prosto z raju”, a także szereg krótkich form: „Klaudia z raju” (host show prowadzącej) „Bonusy z raju” (najciekawsze materiały nieemitowane w odcinkach) oraz „Mądrości z raju” (życiowe historie i złote myśli uczestników). Pakiet „Start” to także szeroka biblioteka najlepszych programów motoryzacyjnych Motortrend, z najlepszymi tytułami amerykańskiej marki, a także TVN Turbo i Discovery.

 

 

Pakiet „Start” daje również dostęp do najpopularniejszych seriali TVN. Już teraz użytkownicy Playera mogą cieszyć się dwoma pełnymi sezonami najpopularniejszej produkcji oryginalnej serwisu: „Chyłka – Zaginięcie” oraz „Chyłka – Kasacja”. Dostępny jest także pierwszy sezon najnowszego formatu Player First – serial „Motyw”. Natomiast nastolatki znajdą w pakiecie „Start” wszystkie sezony najpopularniejszych programów młodzieżowych TVN – „Szkoła” oraz „19+”. Burzliwe historie miłosne, kłopoty z nauczycielami i alkoholowe wybryki… Życie młodzieży nie znosi nudy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *