MediaTVN Discovery PolskaZapowiedzi TV

“Zostań w domu” – premiera 8 kwietnia w TVN Style!

Świat się zmienił w ułamku sekundy. W związku z panującą epidemią wspólnie apelujemy do wszystkich widzów do pozostania w domach. Nie masz pomysłu co robić w wolnym czasie? Już 8 kwietnia na antenie TVN Style gwiazdy pokażą jak wygląda ich codzienność i jak radzą sobie w tej nietypowej sytuacji. Rozwijanie muzycznych pasji, czytanie ulubionych książek, ćwiczenia, eksperymentowanie w kuchni, a może przeróbka ubrań? Zainspiruj się i „Zostań w domu”!

 

 

 

 

 

Kilkunastu prowadzących i aktorów podzieli się swoimi patentami na ten szczególny czas. W programie zobaczymy m.in. Agatę Młynarską, Izę Janachowską, Marcina Prokopa, Maję Popielarską, Katarzynę Sokołowską, Michela Morana, Oliviera Janiaka, Ulę Chincz, Annę Cieślak czy Darię Ładochę z córeczkami.

Od soboty 21 marca TVN Discovery Polska zaczęła emisję spotów wspierających akcję #zostanwdomu. W inicjatywę zaangażowały się gwiazdy wszystkich kanałów z portfolio. Program „Zostań w domu” to dłuższe wersje i nieemitowane wcześniej dodatkowe materiały pełne humoru i pomysłów!

PREMIERA: 8 KWIETNIA, ŚRODA, GODZ. 23:10

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *