#Zostańwdomu: kolejne filmowe nowości w Playerze!

Wyjątkowa sytuacja w kraju trwa, ale Player nie zwalnia tempa. Dla wszystkich, którzy pozostają w domu serwis przygotowuje regularne nowości. W tym tygodniu do biblioteki platformy dołączą dwa głośne polskie tytuły: „Pan T.” oraz „Supernova”, a także wciągająca propozycja dla najmłodszych – „Misiek i chiński skarb”. W Playerze można także nieustanie śledzić najpopularniejsze produkcje TVN i Discovery.

 

 

 

 

Już od 27 marca w Playerze będzie można obejrzeć film „Pan T.” Zdobywca 12 nominacji i statuetki za najlepsze kostiumy na gali Polskich Nagród Filmowych Orły 2020, to obraz osadzony w Warszawie w 1953 roku. Stolica podnosząca się z powojennych ruin to miejsce, w którym wszystko jest możliwe. Wszechobecna niepewność, donosy i kontrola oswajane są wódką i dobrym towarzystwem, w podziemiach kościoła daje się słyszeć jazz, a przypadkowe spotkanie w toalecie z I sekretarzem Bolesławem Bierutem może zakończyć się ucztą. To wszystko zna z własnego doświadczenia niejaki Pan T. (Paweł Wilczak) – uznany pisarz mieszkający w hotelu dla literatów. Mężczyzna utrzymuje się z korepetycji dawanych pięknej maturzystce, z którą łączy go płomienny romans. Pewnego dnia do sąsiedniego mieszkania wprowadza się chłopak z prowincji, który marzy o karierze dziennikarza. Pan T. staje się dla niego mistrzem i nauczycielem. Życie głównego bohatera nabiera tempa, gdy władze zaczynają podejrzewać go o niecne zamiary wysadzenia Pałacu Kultury i Nauki, a ponętna uczennica zaszokuje go niespodziewanym wyznaniem. W tej rzeczywistości pełnej absurdów trudno jest zachować powagę.

Już teraz w serwisie dostępny jest inny polski film – „Supernova”.  To historia trzech mężczyzn: polityka – chcącego wygrać wybory, policjanta – pragnącego dotrwać spokojnie do emerytury i mieszkańca polskiej wsi – mającego rodzinę na utrzymaniu. Niespodziewanie jedno zdarzenie zmienia życie każdego z nich. Nieszczęśliwy wypadek pociąga za sobą lawinę konsekwencji. Ludzie postawieni w sytuacji granicznej – a także widzowie – zadadzą sobie pytanie: jaką rolę odgrywają przypadek i przeznaczenia w życiu każdego z nas. W rolach głównych: Marek Braun, Marcin Hycnar, Marcin Zarzeczny i inni.

Player ma także wyjątkową propozycję dla najmłodszych. Również 27 marca w ofercie platformy pojawi się trzecia odsłona przygód najbardziej zakręconego misia polarnego na południe od bieguna północnego – „Misiek i chiński skarb”. W najnowszej części tej animowanej komedii główny bohater wyruszy na Daleki Wschód, aby odnaleźć starożytny skarbiec ukryty w górach pełnych pułapek i tajemnic. Niestety, kiedy znajdujesz się po drugiej stronie globu – wszystko może stanąć na głowie!

Niezmiennie w Playerze można śledzić najlepsze seriale i programy rozrywkowe TVN Discovery Polska.

W tym wyjątkowym okresie pakiet „Start” dostępny za jedyne 5 PLN!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *