#zostańwdomu: Tydzień z Polsatem 6 – 10 kwietnia

W poniedziałek oscarowa kreacja Leonardo DiCaprio w epickiej „Zjawie” oraz gangsterski „Pocałunek śmierci” z Davidem Caruso, Samuelem L. Jacksonem i Nicolasem Cagem. Wtorek to kolejny hit z Tomem Cruisem z cyklu „Mission: Impossible” oraz „12 rund” z Johnem Ceną w akcji. Dzięki ekipie „Naszego Nowego Domu” środa i czwartek to radość i nadzieja na lepszą przyszłość. Do tego kobieca solidarność i przyjaźń w serialch „Zawsze warto” i „Przyjaciółki”. Na koniec komedie z Jennifer Aniston oraz Julią Roberts, które każdemu poprawią humor. Od poniedziałku do piątku troski życia codziennego bohaterów „Pierwszej miłości” oraz trzymające w napięciu sprawy kryminalne w „Gliniarzach.

 

 

 

 

 

Poniedziałek; 6.04.2020

Zjawa

#MEGAHIT – „Zjawa”. Dramat inspirowany prawdziwymi wydarzeniami, uhonorowany trzema Oscarami i Złotymi Globami. Opowieść o niezwykłym charcie ducha i woli przetrwania! Nagrodzony Oscarem Leonardo DiCaprio i Tom Hardy. Zobacz zwiastun: we.tl/t-c2UOBXwSgS
Stany Zjednoczone Ameryki w latach dwudziestych osiemnastego wieku. Głównym bohaterem filmu jest legendarny odkrywca i myśliwy Hugh Glass (Leonardo DiCaprio). On i jego nastoletni syn Hawk (Forrest Goodluck), półkrwi Indianin, polują na dzikich terenach dzisiejszej Dakoty Południowej wraz z myśliwymi zatrudnionymi przez Kompanię Futrzarską Gór Skalistych.

Pewnego dnia ów traper zostaje zaatakowany przez niedźwiedzia. Zdradzony przez jednego z członków wyprawy – bezwzględnego najemnika Johna Fitzgeralda (Tom Hardy), ledwo żywy zostaje porzucony przez towarzyszy i pozostawiony na pewną śmierć. Wbrew wszystkiemu udaje mu się przeżyć. Zmagając się z bezlitosnymi zimowymi warunkami, wytrwale i desperacko brnie przez dzikie tereny, gnany miłością do rodziny i nieokiełznaną żądzą zemsty. Ten uznany za arcydzieło sztuki filmowej epicki obraz, jak żaden wcześniej, ukazuje niezwykłą siłę ludzkiego ducha, trzymając w napięciu i wciągając widza bez reszty.

„Zjawa” w poniedziałek 6 kwietnia o godzinie 20:05 Polsacie!

Pocałunek śmierci

David Caruso, Samuel L. Jackson, Nicolas Cage w doskonałym filmie gangsterskim!

Jimmy Kilmartin (Caruso) wychodzi z więzienia i z miłości do żony (Helen Hunt) postanawia zerwać z przestępczym światem. Przebywający na zwolnieniu warunkowym, młody mężczyzna nie potrafi się jednak wyrwać spod wpływu swoich kolegów, którzy organizują kolejny skok. Jimmy wpada w ręce policji. Detektyw Calvin Hart (Samuel L. Jackson) proponuje mu, by w zamian za wolność pomógł mu w schwytaniu groźnego gangstera Littre Juniora (Nicolas Cage)…

„Pocałunek śmierci” w poniedziałek 6 kwietnia o godzinie 23:25 Polsacie!

 

Wtorek; 7.04.2020

 

Mission: Impossible – Rogue Nation

Tom Cruise po raz piąty w roli agenta do zadań specjalnych. Ponownie udowadnia, że nie ma dla niego misji niemożliwej. W świecie bez zasad wszystkie chwyty są dozwolone!

Ethan Hunt (Tom Cruise), agent elitarnej rządowej jednostki Impossible Missions Force znowu wkracza do akcji! Po rozwiązaniu IMF na wniosek szefa CIA, Hunley’a (Alec Baldwin) Ethan zostaje na lodzie, sam przeciw wysoko wyspecjalizowanej sieci agentów – Syndykatowi, który jest zdeterminowany, by zaprowadzić na świecie nowy porządek. Służyć ma temu eskalacja ataków terrorystycznych. Ethan, nie mając innego wyjścia, wzywa na pomoc starą gwardię (Jeremy Renner, Simon Pegg, Ving Rhames), by wspólnie stawić czoła groźnemu Syndykatowi. Dołącza do nich zdyskredytowana agentka brytyjskiego wywiadu (Rebecca Ferguson), która może, ale nie musi, stać po stronie IMF. Tak rozpoczyna się najbardziej nieprawdopodobna misja – „Mission: Impossible”!

„Mission: Impossible – Rogue Nation” we wtorek 7 kwietnia o godzinie 20:10 Polsacie!

12 rund

John Cena w filmie akcji. Detektyw Danny Fisher przez przypadek przyczynia się do śmierci dziewczyny złodzieja. Żądny zemsty kryminalista wciąga Danny’ego w okrutną grę złożoną z 12 rund!

Irlandczyk Miles Jackson (Aidan Gillen) jest bezwzględnym zabójcą. Wysadził w powietrze samolot w Islamabadzie, ambasadę we Frankfurcie, a do tego handluje bronią. Zespół FBI kierowany przez agenta George’a Aikena (Steve Harris) i Raya Santiago (Gonzalo Menendez) zastawia na niego pułapkę, jednak podczas pozorowanego zakupu broni sytuacja wymyka się spod kontroli i Miles Jackson z walizeczką pełną diamentów wymyka się z obławy. FBI przekazuje jego rysopis miejscowej policji z prośbą o pomoc. Szeregowy funkcjonariusz Danny Fisher (John Cena), który ze swoim partnerem Hankiem Carverem (Brian White) patroluje okolice dokonuje aresztowania Jacksona. W akcji ginie przyjaciółka przestępcy Erica Kessen (Taylor Cole). Miles przysięga zemstę. Rok później, po ucieczce z więzienia, uprowadza dziewczynę Fishera, Molly Porter (Ashley Scott). Grozi, że ją zabije, jeżeli awansowany na detektywa Danny nie rozwiąże dwunastu łamigłówek, które dla niego przygotował…

„12 rund” we wtorek 7 kwietnia o godzinie 22:55 Polsacie!

 

Środa; 8.04.2020

 

Nasz Nowy Dom, odc. 179

Dom pani Ewy jest w tragicznym stanie. Ekipa programu pomoże samotnej matce!

W Starym Karolinowie mieszka pani Ewa, samotnie wychowująca dwoje dzieci – ośmioletnią Oliwkę i czteroletniego Filipa. Kobieta odeszła od męża, który nadużywał alkoholu i był agresywny. Chcąc chronić dzieci i siebie pani Ewa wróciła do rodzinnego domu, ale warunki w nim są przerażające!

W przedsionku, w którym zamiast sufitu jest folia, urządziła kuchnię, pomieszczenia ogrzewa starymi piecykami. W domu nie ma łazienki ani toalety, jest zimno. Dach pokryty jest rakotwórczym eternitem. Pani Ewa stara się jak może, aby poprawić komfort życia rodziny, niestety ze względu na częste choroby dzieci nie bardzo może podjąć stałą pracę. Zaangażowanie pani Ewy doceni Kasia Dowbor:

– Pani Ewo widzę, że jest pani bardzo dzielną i zaradna kobieta. Dąży pani do celu, który postanowiła sobie pani zrealizować. Natomiast obejrzałam wasz dom i uważam, że absolutnie w takich warunkach nie powinniście mieszkać. W tym domu do zrobienia jest dosłownie wszystko, począwszy od dachu, który jest do wymiany, skończywszy na podłogach, które są nierówne. Nie powinno być tak, że dzieci w każdej chwili mogą zrobić sobie krzywdę przy takim ogrzewaniu. Trzeba rozprowadzić wodę, trzeba zrobić łazienkę…jest tu bardzo dużo pracy – mówi prowadząca „Nasz nowy dom”.

W stworzeniu prawdziwego, ciepłego i przytulnego domu pomogą architekt Martyna Kupczyk oraz Wiesiek Nowobilski wraz z ekipą!

Nowy odcinek „Nasz Nowy Dom” w środę 8 kwietnia o godzinie 20:05 Polsacie!

Zawsze warto, odc. 18

Wybudzenie Antka i pogrzeb Rafała i Aśki. Czy te wydarzenia zjednoczą rodzinę Wardeckich? Co jeszcze wydarzy się w nowym odcinku „Zawsze warto”? Zobacz zwiastun: we.tl/t-uzO9mmI1VG

Antek (Stefan Wójcik) wybudził się ze śpiączki. Chłopiec jeszcze nie wie, że jego rodzice nie żyją… Cała rodzina pogrążona jest w żałobie. W tym trudnym czasie Marta (Weronika Rosati) może jednak liczyć na wsparcie byłego męża (Jacek Knap). Italian (Dariusz Majchrzak) zjawia się w biurze Brillare Models i oferuje Sofii (Beata Ścibakówna) swoje usługi.

Przypomina o swojej lojalności oraz wspomina o wielkim uczuciu, jakie kiedyś łączyło Adę (Julia Wieniawa) i Kamila (Jakub Wesołowski). Proponuje, że pod nieobecność Sofii w Polsce może mieć oko na relację Ady i jej byłego… Zdjęcia Majki (Gabriela Świerczyńska) przypadkowo trafiają do agencji modelek i wpadają w oko jej właścicielce. Dorota (Katarzyna Zielińska) nie chce się zgodzić, by jej nastoletnia córka wchodziła branżę modelingową. Łukasz (Paweł Ławrynowicz), pragnąc zyskać w oczach Majki, popiera jej chęć spróbowania sił w wielkim świecie…

Nowy odcinek „Zawsze warto” w środę 8 kwietnia o 21:10 w Polsacie!

Mąż idealny

Jennifer Aniston, Jay Mohr i Kevin Bacon w komedii romantycznej. Młoda karierowiczka wynajmuje aktora, który ma udawać jej narzeczonego!

Kate (Jennifer Aniston) ma bardzo duże szanse na awans w swojej firmie. Szef ma do niej zaufanie i prawdopodobnie powierzy jej nowe stanowisko. Jest tylko jeden problem. Szef to człowiek rodzinny i każda panna lub kawaler to w jego oczach osoba bardzo „podejrzana’. Kate jak łatwo się domyślić jest panną. Postanawia więc „załatwić” sobie narzeczonego na parę tygodni. W tym celu wynajmuje aktora Nicka (Jay Mohr).

Prawdziwym obiektem westchnień Kate jest kolega z pracy – znany uwodziciel, Sam (Kevin Bacon). Nigdy dotąd nie zwracał na nią uwagi, teraz spędzają razem dwie noce. Dzięki fikcyjnemu narzeczonemu dziewczyna zyskała więc szansę zdobycia nie tylko kierowniczego stanowiska, ale i serca wymarzonego mężczyzny, zazdrosnego o rywala. Gdy Kate ma już wszystko, o czym w życiu marzyła, niespodziewanie odkrywa, że może wkrótce stracić coś o wiele cenniejszego. Przypadkowo zainscenizowany związek przeradza się w prawdziwą miłość…

„Mąż idealny” w środę 8 kwietnia o 22:10 w Polsacie!

 

Czwartek; 9.04.2020

 

Nasz Nowy Dom, odc. 180

Wstrząsająca historia rodziny z Gorlic. Ekipa „Naszego Nowego Domu” podejmie walkę o lepsze warunki mieszkaniowe dla bohaterów odcinka!

W Gorlicach mieszkają pani Jadwiga i pan Stanisław – małżeństwo, które jest rodziną zastępczą dla wnuka – dwunastoletniego Kuby. W domu rodziny panują fatalne warunki. W obawie przed utratą wnuka, dziadkowie zmuszeni byli zamieszkać w wynajętym mieszkaniu. Wynajem obciąża budżet rodziny, ciasnota lokum nie pozwala nastolatkowi i dziadkom na naukę i wypoczynek.

Gdy ekipa programu przyjeżdża do ich rodzinnego domu, okazuje się, że trzeba tu zrobić wszystko: wymienić dach, doprowadzić bieżącą wodę, kanalizację, znaleźć sposób na ogrzewanie pomieszczeń. Wzruszenia nie kryje Kasia Dowbor, której losy rodziny nie są obojętne: – Kuba Ty musisz mieć dom. Ja wiem, że dziadkowie stworzyli Ci rodzinę, dali Ci całe swoje serce, ale Ty nie masz domu.

Wynajęte mieszkanie, to nie jest dom. Musisz mieć miejsce, w którym będziesz szczęśliwy. Tak samo państwo – wychowaliście dzieci, ciężko pracowaliście, czas żeby trochę odpocząć – mówi prowadząca program „Nasz Nowy Dom”. Wojtek Strzelczyk i Artur Witkowski zabierają się do pracy, a Katarzyna Dowbor zabiera rodzinę na wymarzone wakacje.

Kolejny odcinek „Nasz Nowy Dom” w czwartek 9 kwietnia o godzinie 20:05 Polsacie!

Przyjaciółki, odc.176

Dorota zachwycona Sławkiem! Czy ta znajomość ma szansę przerodzić się w coś poważniejszego? Co jeszcze wydarzy się w najbliższym odcinku?

Dorota (Agnieszka Sienkiewicz) jest pod coraz większym wrażeniem Sławka (Kacper Kuszewski). Kobiecie imponuje jego zaradność i bezpretensjonalność, jest dla niej człowiekiem z innego świata. Ku jej zadowoleniu, mężczyzna zaczyna odwzajemniać sympatię. Ludmiła (Joanna Gonschorek) krytykuje Julkę (Nicole Bogdanowicz) i wtrąca się już nie tylko w sprawy dotyczące prowadzenia domu. Rozesłała maile do szefowej i współpracowników Antka (Maciej Zuchowicz).

Dziewczyna traci cierpliwość i konfrontuje się z teściową… Patrycja (Joanna Liszowska) pożycza akt zgonu Wiki (Roma Gąsiorowska) od jej byłego męża (Jan Wieczorkowski), potrzebuje dokumentu do przeprowadzenia procesu adopcyjnego. Przypadkowo staje się świadkiem rodzinnej awantury… Tomek (Paweł Ciołkosz) prosi Ankę (Magdalena Stużyńska-Brauer) o radę w sprawie klienta jego kancelarii. Korzysta z okazji, że odwiedziła go w biurze i aranżuje wspólny obiad zamówiony w wykwintnej restauracji…

Nowy odcinek „Przyjaciółek” w czwartek 9 kwietnia o 21:10 w Polsacie!

Mexican

Brad Pitt, Roberts Julia i Gene Hackman w komedii sensacyjnej!

Jerry Welbach (Brad Pitt) jest prawdziwym pechowcem. Pewnego dnia powoduje niegroźny z pozoru wypadek drogowy. Poszkodowanym uczestnikiem kolizji jest boss przestępczego podziemia Margoles (Gene Hackman). Co prawda gangster wychodzi ze zdarzenia cało, ale na nieszczęście ma w bagażniku trupa. Margoles trafia za kratki, a Jerry musi za karę dla niego pracować. Jedno ze zleconych mu zadań jest z pozoru niewinne.

Welbach ma przywieźć z Meksyku bardzo cenny pistolet – zwany „The Mexican”. Dla dziewczyny Jerry’ego, Samanthy (Julia Roberts), wypad narzeczonego to już za wiele. Stawia mu ultimatum – jeśli pojedzie, zrywa z nim. Jerry mimo wszystko rusza w drogę, wskutek czego wszystkie jego rzeczy lądują na bruku. Nieborak nie zdaje sobie sprawy, że „The Mexican” uchodzi za broń przeklętą i przynosi pecha wszystkim swoim posiadaczom. Tarapaty, w jakie popada, w stu procentach potwierdzają tę opinię…

„Mexican” w czwartek 9 kwietnia o 23:10 w Polsacie!

 

Seriale od poniedziałku do piątku, 6 – 10 kwietnia

 

Gliniarze, odc. 436 – 440

W kolejnych odcinkach „Gliniarzy” śledczy Natalia Nowak (Ewelina Ruckgaber) i Kuba Roguz (Piotr Mróz), Olgierd Mazur (Arkadiusz Krygier) i Krystian Górski (Tomasz Skrzypniak) oraz Agnieszka Walczak (Joanna Mądry) i Adam Bogusz (Aleksander Mackiewicz) znów wyruszą w teren, aby ścigać podejrzanych i zwalczać przestępstwa na terenie Warszawy i okolic. Z czym będą musieli się zmierzyć w najbliższych odcinkach”?

Zamaskowani sprawcy włamują się do hurtowni leków, terroryzują ochroniarza i kradną partię drogich lekarstw. Podejrzenia od razu padają na byłą kochankę właściciela hurtowni, zamieszaną w działania mafii lekowej. Gdy detektywi namierzają skradzione leki, trafiają na zupełnie nowy trop…

Na jednym z warszawskich osiedli dochodzi do próby otrucia młodej dziennikarki. W toku śledztwa okazuje się, że ofiara jest w ciąży z szefem, który staje się głównym podejrzanym. Jednak śledczy odkrywają, że prawda jest dużo bardziej zaskakująca, a romans przysporzył ofierze więcej wrogów…

Mężczyzna prowadzony na egzekucję przez dwóch uzbrojonych osobników nieoczekiwanie przechwytuje broń i ucieka. Policja znajduje ciała zastrzelonych gangsterów. Identyfikacja denatów pozwala powiązać sprawę ze śledztwem przeciwko mafii narkotykowej…

Wróżka zostaje brutalnie zamordowana podczas sesji tarota. Policjanci podejrzewają jej sąsiada, który jej groził, prześwietlają także klientów ofiary. Śledztwo ujawnia, że wielu osobom nie spodobał się los, który przewidziały dla nich karty, ale motywu tej zbrodni policjanci muszą szukać zupełnie gdzie indziej…

Nieznany sprawca porywa niedawno urodzone dziecko żony biznesmena. W roku śledztwa okazuje się, że kobieta prowadziła podwójne życie i pracowała w branży erotycznej. Detektywi podejrzewają, że za porwaniem stoi sutener, z którym kobieta była w konflikcie. Detektywi rozpoczynają wyścig z czasem, aby uratować niemowlę.

Nowe odcinki „Gliniarzy” od poniedziałku 6 kwietnia do piątku 10 kwietnia o godzinie 17:00 w Polsacie!

Pierwsza miłość, odc. 3050 – 3054

W najbliższych odcinkach „Pierwszej miłości”: Kazanowa urodzi synka, Artur i Kinga zbliżą się do siebie, a Marysia będzie walczyła o zdrowie córki!

W najbliższych odcinkach Seweryn (Mirosław Kropielnicki) postanowi wybaczyć Karolinie (Elżbieta Romanowska) zdradę. Zdecyduje się uznać dziecko za swoje. Wspólnie z przyjaciółmi wybierają imię Bożydar dla chłopca, a koleżanki Kazanowej urządzą przyszłej mamie sesję „brzuszkową”. Radość przyszłych rodziców niespodziewanie zostaje przerwana, bowiem Karolina zaczyna rodzić! Śmiałek (Paweł Okońki) zawiezie roztrzęsionego Seweryna do szpitala. Kazanowa rodzi zdrowego chłopca, jednak widok maleństwa na nowo wzbudza w Sewerynie zmieszanie i złość. Karolina pokazuje mężowi czarnoskóre dziecko, co oznacza, że nie powiedziała mu całej prawdy…

Janek (Maciej Mikołajczyk) stara się pomóc Kindze (Aleksandra Zienkiewicz) odbudować relacje z synem. Kulczycka jest załamana, że Tomek po wyprowadzce do Artura unika z nią kontaktu. Kochanek w tajemnicy przez Kingą spotyka się z Arturem. Tymczasem Tomek (Oskar Wojciechowski) szykuje się na konkurs tańca. Pojawiają się na nim Artur (Łukasz Płoszajski) z Kingą. Podziwianie talentu syna zbliża małżonków, co zauważa chłopak…

Marysia (Aneta Zając) i Michał (Wojciech Błach) będą musieli zmierzyć się z pogarszającym się stanem zdrowia Julki (Łucja Kawczak). Po utracie przytomności przez dziewczynkę w trakcie kąpieli, Marysia szuka pomocy u rożnych specjalistów. Lekarze nie potrafią jednoznacznie stwierdzić co dolega Julce. Zdesperowana Marysia prosi o pomoc Widawskiego (Przemysław Glapiński), z którym nie utrzymywała kontaktu od jego romansu z Dominiką (Aneta Zając). Okazuje się jednak, że lekarz nie jest w najlepszym stanie.

Nowe odcinki „Pierwszej miłości” od poniedziałku 6 kwietnia do piątku 10 kwietnia o godzinie 18:00 w Polsacie!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *