MediaPolsatZapowiedzi TV

#zostańwdomu! Weekend z Polsatem 24 – 26 kwietnia

W piątek będzie niezły „Galimatias, czyli Kogel – Mogel II” – Grażyna Błęcka-Kolska i Dariusz Siatkowski wrócą na wieś! Z kolei w „Tylko Jeden” dramat finalisty – Adrian Bartosiński przedwcześnie opuści reality show! Tanecznym podskokiem do hitów disco polo zaczniemy sobotę. Dobrze wszystkim znana paczka uciekinierów z ZOO w Central Parku wydostanie się z Madagaskaru i wyląduje w sercu Afryki. Takich żartów jeszcze nie słyszeliście! Joanna Liszowska, Piotr Gąsowski, Stefano Terrazzino i Piotr Cyrwus pokażą w „Joke Show” na co ich stać. Na koniec sobotniego wieczoru – Eryk Lubos stanie w klatce naprzeciwko Mameda Khalidova w „Underdog”. Za to w Kazimierzu Dolnym niedziela będzie bardzo gorąca! Czy Barbara Kurdej – Szatan wyjdzie z pożaru bez obrażeń?

 

 

 

 

Piątek; 24.04.2020

 

Galimatias, czyli Kogel – Mogel II

Grażyna Błęcka-Kolska, Dariusz Siatkowski, Ewa Kasprzyk i Zdzisław Wardejn w kontynuacji kultowej komedii. Wsi spokojna przygotuj się na prawdziwe trzęsienie ziemi! „Marian, tu jest jakby luksusowo”.

Film opowiada dalsze losy bohaterów komedii “Kogel-Mogel”. Po ślubie Kasia (Grażyna Błęcka-Kolska) i Paweł (Dariusz Siatkowski) Zawadowie urządzają się na wsi. Ojciec dziewczyny obiecuje przepisać na nich swoją ziemię. Stawia jednak warunek: chce doczekać się w końcu wnuka. Jego córka ma jednak inne plany. Marzy o powrocie na studia pedagogiczne i nie chce jeszcze zostać mamą. Jest to przyczyną konfliktu między Kasią a Pawłem. Tymczasem w życiu Zawadów ponownie pojawia się ekscentryczna rodzina Wolańskich. Marian (Zdzisław Wardejn) wraz z żoną (Ewa Kasprzyk) mają spędzić najbliższe dwa miesiące w Anglii. Proszą więc Kasię, aby ta przyjęła do swego domu w charakterze letników Piotrusia i jego babcię…

„Galimatias, czyli Kogel – Mogel II” w piątek 24 kwietnia o godzinie 20:00 w Polsacie!

Tylko Jeden, odc. 7

Dramat finalisty, niespodziewany powrót, nauka trash talku i treningi z mistrzami KSW.

Już tylko dwóch zawodników walczy o profesjonalny kontrakt z KSW wart 200 000 złotych. Przygotowaniami Tomasza Romanowskiego i Adriana Bartosińskiego do najważniejszej walki ich życia wstrząsnęła jednak decyzja lekarzy. Okazało się, że „Bartos” widowiskowy nokaut w półfinale z Piotrem Walawskim przypłacił złamaniem ręki. To oznacza koniec marzeń Adriana o wygraniu programu. Zastąpi go Marcin Krakowiak, który w półfinale stworzył niesamowite widowisko z Tomkiem Romanowskim. Zanim dojdzie do rewanżu, obaj finaliści dowiedzą się, jak wyprowadzić rywala z równowagi na długo przed wejściem do klatki. Przyspieszony kurs trash talku zorganizują im komicy Rafał Rutkowski i Michał Pałubski, a próba zakończy się wzajemnym „grillowaniem” finalistów na scenie. Oceniać będzie ich kilkuosobowa publiczność złożona z twórców programu i osób z nim związanych oraz Mameda Khalidova i Borysa Mańkowskiego. Następnie każdy z finalistów pod okiem innego mistrza KSW będzie przygotowywał się do walki finałowej

„Tylko Jeden” w piątek 24 kwietnia o godzinie 22:05 w Polsacie!

X-Men: Ostatni bastion

Po czyjej stronie będziesz? Hugh Jackman i Halle Berry w kinowym hicie „X-Men: Ostatni bastion”!

Wielkie widowisko sci-fi z gwiazdorską obsadą w reżyserii Bretta Ratnera twórcy takich hitów jak: „Godziny szczytu”, czy „Czerwony smok”. Zwieńczenie filmowej trylogii o przygodach „X-Men”, grupy superbohaterów z kultowego komiksu wydawnictwa Marvel. Wynalezienie lekarstwa odwracającego proces mutowania prowadzi do odwrócenia biegu historii. Po raz pierwszy mutanty: Logan – Wolverine (Hugh Jackman), Ororo Munroe – Storm (Halle Berry) i pozostali stają przed wyborem: zachować swą unikalność, co oznacza skazanie się na wieczną izolację i alienację, czy też wyrzec się pozyskanej w wyniku mutacji mocy. Przeciwstawne punkty widzenia przywódców mutantów – Charlesa Xaviera (Patrick Stewart), który naucza tolerancji, i Erika Lehnsherra – Magneto (Ian McKellen), który wierzy w przetrwanie najsilniejszych, zostają poddane ostatecznej próbie – dochodzi do wojny, która ma rozstrzygnąć wszelkie spory…

„X-Men: Ostatni bastion” w piątek 24 kwietnia o godzinie 23:10 w Polsacie!

 

Sobota; 25.04.2020

 

Disco Polo – 25 lat później, odc. 7

Daj to głośniej, Łobuzy, Voyager i Małgorzata Główka z formacji Camasutra w siódmym odcinku „Disco Polo – 25 lat później”.

Voyager to grupa powstała w 1991 roku. Zespół ten ma na swoim koncie wiele świetnych piosenek, głównie dedykowanych płci pięknej: „Polskie dziewczyny”, „Kochamy was dziewczyny”, „A my lubimy dziewczyny”. Jednym z członków tej formacji jest Mariusz Cierpikowski (obecnie Voyager Music) i to właśnie jego do studia zaprosił Marcin Miller. Panowie porozmawiają o natarczywych fankach na koncertach, o zazdrości żony z tym związanej oraz o tym, jak się występuje na jednej scenie z synem. Razem z zespołem Daj to głośniej wybierzemy się na plan ich nowego teledysku „Zwariowana noc”. Edyta Folwarska wraz z Łobuzami zabiorą nas na ogromna scenę festiwalową do niewielkiej Kobylnicy, gdzie co roku pojawiali się najpopularniejsi artyści muzyki tanecznej, disco i folkowej. Porozmawiają m. in. o tym, jak profesjonalni muzycy sesyjni czuli się występując na koncercie disco polo i czy świadomie weszli w świat tej muzyki. Gwiazdą młodego pokolenia, z którą porozmawiają Edyta Folwarska (Polo TV) i Marcin Kotyński (Disco Polo Music) będzie Małgorzata Główka z formacji Camasutra. Małgosia opowie, czy łatwo było przyjąć narzuconą rolę w zespole, który był czyimś pomysłem i czy właśnie tak wyobrażała sobie swoją karierę.

“Disco Polo – 25 lat później” w sobotę 25 kwietnia o 10:40 w Polsacie!

Madagaskar 2

Nadal razem, nadal zagubieni. Paczka słynnych zwierzaków opuszcza Madagaskar i wyrusza na podbój Czarnego Lądu!

Druga część wielkiego przeboju kinowego. Grupa uciekinierów z nowojorskiego ZOO – lew Alex, zebra Marty, żyrafa Melman i hipopotamica Gloria – wciąż przebywa na Madagaskarze. Nadarza się szansa na opuszczenie wyspy, kiedy rezolutne pingwiny naprawiają spoczywający w dżungli, rozbity samolot. Zwierzęta wyruszają w podróż powrotną do cywilizacji, jednak ich lot nie trwa wystarczająco długo. Lądują awaryjnie w Afryce, gdzie spotykają innych przedstawicieli swojego gatunku. Czarny Kontynent jawi się zwierzętom tak atrakcyjny, że tracą przekonanie do słuszności idei powrotu w cieplarniane warunki ogrodu zoologicznego…

„Madagaskar 2” w sobotę 25 kwietnia o godzinie 20:05 Polsacie!

Joke Show, odc. 6

Wzajemne dogryzanie i uszczypliwości, orgazm na wizji, a do tego żarty prosto z Włoch – bez wątpienia szósty odcinek „Joke Show” będzie wyjątkowy!

A gdy do tego dodać jeszcze nieśmiertelne żarty o blondynkach i seksie z domieszką czarnego humoru możemy być pewni, że przydadzą się chusteczki do otarcia łez… ze śmiechu!
Aktor i prezenter Piotr Gąsowski jako zwolennik dosadnego dowcipu opowie kilka mocnych kawałków. Joanna Liszowska zasypie kawałami o kobietach o niezbyt rozwiniętej inteligencji. Pochodzący z Nowego Targu aktor Piotr Cyrwus przytoczy żarty o góralach, a w góralski klimat wprowadzi dzięki akcentowi z tamtych rejonów. Tancerz, aktor i wokalista Stefano Terrazzino – jak na Włocha przystało, zaprezentuje międzynarodową znajomość gestów i związane z tym żarty.

„Joke Show” w sobotę 25 kwietnia o godzinie 21:50 w Polsacie!

Underdog

Borys “Kosa” Kosiński (Eryk Lubos) jest u szczytu formy. W walce życia ze swoim największym rywalem Denim Takaevem (Mamed Khalidov) popełnia błąd, który przekreśla jego karierę. Traci wszystko. To wydarzenie rozpoczyna serię upadków i wzlotów, a przede wszystkim zmusza go do tytanicznego wysiłku w walce o szacunek i miłość!

„Myślę, że jest to film motywacyjny dla każdego – powiedział Eryk Lubos. – Wstań i walcz! Nie poddawaj się!”. „Underdog” to historia inspirowana prawdziwymi wydarzeniami. Na ich podstawie powstał scenariusz autorstwa Mariusza Kuczewskiego. Reżyserii podjął się Maciej Kawulski.
W „Underdog” oprócz Eryka Lubosa i Mameda Khalidova wystąpią również: Aleksandra Popławska, Tomasz Włosok, Janusz Chabior, Jarosław Boberek, Emma Giegżno, Michał Mikołajczak, Krzysztof Kiersznowski, Jędrzej Taranek, Bartosz Obuchowicz i Mariusz Drężek. Dla Mameda Khalidova, międzynarodowego mistrza KSW w wadze półciężkiej z 2009 oraz w wadze średniej z 2015, występ w „Underdog” to debiut aktorski.

Producentem tego filmu jest EKIPA, koproducentem – Telewizja Polsat i NEXT FILM, który jest również dystrybutorem.

„Underdog” w sobotę 25 kwietnia o godzinie 23:00 w Polsacie!

 

Niedziela; 26.04.2020

 

Kabaret na żywo. Kabaretowy Koncert Życzeń

Gospodarzami tego wydania „Kabaretu na żywo” będą artyści z Formacji Chatelet, która pokaże program w uwielbianej przez Polaków konwencji kabaretowego koncertu życzeń.

W niedzielny wieczór zostaną zaprezentowane najbardziej lubiane przez widzów skecze. Zobaczymy te występy, które cieszyły się największą popularnością zarówno w internecie, jak i w telewizji! Wszystkie największe kabaretowe przeboje w jednym programie! Nie można tego przegapić. Duża dawka humoru gwarantowana!

„Kabaret na żywo. Kabaretowy Koncert Życzeń” w niedzielę 26 kwietnia o godzinie 20:00 w Polsacie!

W rytmie serca, odc. 74

Trwa dramatyczna walka o życie Marii. Robert wciąż nie radzi sobie z rozpaczą po utracie Agnieszki. Z kolei doktor Zych tuż przed Wigilią robi wszystko, by przygotować święta idealne. Co jeszcze w nowym odcinku „W rytmie serca”?

Elżbieta (Beata Ścibakówna) próbuje wydostać Marię (Barbara Kurdej-Szatan) z płonącego warsztatu. Niestety szybko opada z sił. Odpowiedzialny za podpalenie Jeremi (Mateusz Jordan–Młodzianowski) ucieka z miejsca zdarzenia. Tymczasem pod warsztat dociera straż pożarna. Maria razem z matką w ciężkim stanie trafiają do szpitala. Tymczasem Robert (Piotr Polk) zapowiada bliskim, że nie pojawi się na rodzinnej wigilii. Po utracie Agnieszki (Magdalena Kumorek) nie jest w stanie na nowo cieszyć się życiem – i Bożym Narodzeniem. Doktor Zych (Piotr Fronczewski) razem z Ireną (Agnieszka Wagner) z kolei dokładają starań, aby Kuba (Maksymilian Balcerowski) przeżył w końcu „święta idealne”. Nie przewidzą tylko jednego – prezentem, o którym marzy po cichu chłopiec, jest… ich ślub!

„W rytmie serca” w niedzielę 19 kwietnia o 22:05 w Polsacie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *