MediaPolsatZapowiedzi TV

#zostańwdomu! Weekend z Polsatem 8 – 10 maja

W piątek ponownie rozśmieszy nas najsłynniejszy w historii polskiego kina duet – Kargul i Pawlak w kultowej komedii „Nie ma mocnych”! Następnie Tom Hanks zostanie wplątany w wielką międzynarodową intrygę szpiegowską, której finał odbędzie się na „Moście szpiegów”.

 

 

Sobotę nastroi nam „Disco Polo – 25 lat później”, bo jak się bawić, to już od rana! Maciej Dowbor będzie czekał na nas na Instagramie i Facebooku Polsatu, gdzie poprowadzi live chat ze swoim gościem. Wieczorem Panda Po pokieruje grupą przyjaciół i mistrzów kung-fu przeciwko najpotężniejszemu wrogowi. Z kolei w odcinku specjalnym „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” najlepsze występy mężczyzn w kobiecych rolach. Zobaczymy między innymi: Marię Callas, Dianę Ross, Stanisławę Celińską, Katy Perry i Samanthę Fox. A w niedzielę znany i lubiany kabaret Koń Polski zaprosi nas na „Srebrne Wesele Mariana i Heli”.

Piątek; 8.05.2020

Nie ma mocnych

Komedia obyczajowa – w wersji kolorowej, zrealizowanej z inicjatywy Telewizji Polsat. Druga część sagi o dwóch sąsiadujących rodzinach: Pawlaków i Kargulów. Najsłynniejsi sąsiedzi zza Buga bawią kolejne pokolenia Polaków! Krewki Pawlak i uparty Kargul – na taki duet nie ma mocnych! Jednak Pawlaka i Kargula łączy wspólny cel, postanawiają wydać wspólną wnuczkę Anię za Zenka! Co z tego wyniknie?

Minęło ćwierć wieku od heroicznych czasów, kiedy to obie rodziny przeniosły się zza Buga i osiedliły na Ziemiach Odzyskanych. Ciężko chory Kazimierz Pawlak (Wacław Kowalski) szuka spadkobiercy, któremu mógłby przekazać swoją ziemię. Również spokrewniony z nim Władysław Kargul (Władysław Hańcza) martwi się o przyszłość dobrze prosperujących gospodarstw. Jedyną nadzieją jest piękna wnuczka Ania (Anna Dymna), której tylko trzeba znaleźć właściwego męża. Obaj rozpoczynają więc poszukiwania idealnego kandydata na zięcia i chociaż łączy ich wspólny cel, różnica temperamentów i cechujący każdego z nich nieprzeciętny upór, dochodzi między nimi do wielu równie zabawnych, co groźnych w skutkach nieporozumień…

„Nie ma mocnych wersja kolorowa” w piątek 8 maja o godzinie 20:05 w Polsacie!

Most szpiegów

Tom Hanks w thrillerze szpiegowskim „Most szpiegów” Stevena Spielberga, rozgrywającym się w czasach Zimnej Wojny. Oscar 2016 dla Marka Rylance’a – najlepszy aktor drugoplanowy i pięć nominacji do tej najważniejszej filmowej nagrody, m. in. dla najlepszy filmu i najlepszy scenariusz. Amerykański prawnik ma bronić radzieckiego szpiega. Ta sprawa zmieni jego życie!

Rok 1957, trwa Zimna Wojna. Napięcie między mocarstwami – USA i Związkiem Radzieckim narasta. Kiedy FBI aresztuje niejakiego Rudolfa Abla (Mark Rylance), sowieckiego szpiega żyjącego w Nowym Jorku, strach i paranoja jeszcze eskalują. Amerykański niezależny prawnik i były prokurator w Procesie Norymberskim – James B. Donovan (Tom Hanks – zdobywca dwóch Oscarów), chociaż ma niewielkie doświadczenie w tego typu sprawach, podejmuje się jego obrony i udaje mu się wynegocjować – zamiast kary śmierci – wyrok 30 lat więzienia. Tymczasem Sowieci aresztują amerykańskiego pilota (Austin Stowell), który fotografował terytorium ZSRR. CIA planuje doprowadzić do wymiany więźniów między USA a ZSRR, a udział w operacji ma wziąć Donovan. Miejsce akcji: Berlin Wschodni. Gdy wszystko wydaje się już być gotowe do spotkania na Moście Szpiegów, Donovan dowiaduje się, że amerykański student (Will Rogers) został aresztowany w tym mieście pod zarzutem szpiegostwa. Chłopak jest niewinny, ale nie ma szans na powrót do domu.

Donovan decyduje się podjąć negocjacje zarówno z dyrekcją CIA, jak i z przedstawicielem Berlina Wschodniego (Sebastian Koch – „Życie na podsłuchu”), by ocalić obu – pilota i studenta…
Twórca tego filmu, Steven Spielberg jest trzykrotnym zdobywcą Oscara. Doceniono go również jako producenta „Mostu szpiegów” – on, Kristie Macosko Krieger i Marc Platt otrzymali nominację w najważniejszej kategorii: Najlepszy film roku. Amerykańska Akademia Filmowa nominowała również scenariusz oryginalny, który napisali Matt Charman oraz bracia Ethan i Joel Coen, którzy też mają trzy Oscary na swoim koncie. Kompozytor Thomas Newman został nominowany w kategorii: Najlepsza muzyka oryginalna. Doceniono ponadto twórców: scenografii (Adam Stockhausen, Bernhard Henrich, Rena DeAngelo) i dźwięku (Andy Nelson, Drew Kunin, Gary Rydstrom).

Ogółem, „Most szpiegów” był aż pięciokrotnie nominowany do Oscara, a oscarową statuetkę otrzymał Mark Rylance (w kategorii: Najlepszy aktor w roli drugoplanowej). Janusz Kamiński – czterokrotnie nominowany i dwukrotnie uhonorowany statuetką Amerykańskiej Akademii Filmowej (za pracę na planie arcydzieł, których producentem i reżyserem był również Spielberg – „Lista Schindlera”, „Szeregowiec Ryan”) – za zdjęcia do filmu „Most szpiegów” został nagrodzony Hollywood Film Award 2015.

„Most szpiegów” w piątek 8 maja o godzinie 22:00 w Polsacie!

Sobota; 9.05.2020

Disco Polo – 25 lat później, odc. 9

Mejk, Long & Junior, After Party i Dejw w dziewiątym odcinku „Disco Polo – 25 lat później”. Zobacz zwiastun:

W tym odcinku Marcin Miller zaprosił gwiazdy, które debiutowały w latach 90-tych i ciągle są na topie tworząc hity muzyki disco „Tańczę z nim do rana” czy „Dotknij mnie”. Zespół Mejk to niezwykle muzykalne małżeństwo. Elwira i Mariusz opowiedzą, czy wspólną praca pomaga, czy przeszkadza w związku i kto jest liderem na scenie, a kto w życiu prywatnym. Razem z formacją Long & Junior wybierzemy się na plan ich najnowszej produkcji „Jestem na jutubie”. Zespół After Party zabierze nas na salony. Tym razem będzie to wyjątkowe wydarzenie plenerowe, w którym biorą udział najznamienitsi, najpopularniejsi, najbardziej lubiani artyści.

Przypomnimy sobie Sylwestrową Moc Przebojów 2019 ze Stadionu Śląskiego w Chorzowie, a Patryk Pegza opowie, przy której piosence publiczność bawiła się najlepiej i czy coś szczególnie zapadło mu w pamięć w czasie tego występu. Artystą młodego pokolenia w tym odcinku będzie Dejw (Dawid Kulesza) – twórca takich hitów jak „Dołeczki” i „Petarda”. Edyta Folwarska (Polo TV) i Marcin Kotyński (Disco Polo Music) zapytają swojego gościa, czy komponując własne utwory wybrał disco polo, bo czuł się dobrze w tym gatunku i lubił tę muzykę, czy było to po prostu bardziej opłacalne.

“Disco Polo – 25 lat później” w sobotę 9 maja o 11:20 w Polsacie!

Kung Fu Panda 2

Uwielbiana na całym świecie panda powraca! Po wyruszy z Potężną Piątką na poważną misję, by pokonać najbardziej niszczycielskiego przeciwnika w historii!

Animacja studia DreamWorks. Kontynuacja wielkiego przeboju kinowego. Komedia twórców hitów: „Shrek”, „Madagaskar” i „Kung Fu Panda”. Uwielbiana na całym świecie panda powraca. Spełniły się marzenia Po i jest on teraz Smoczym Wojownikiem. Wraz z przyjaciółmi, mistrzami kung fu, czyli Potężną Piątką: Tygrysicą, Żurawiem, Modliszką, Żmiją i Małpą, chroni Dolinę Spokoju. Ale nowe wspaniałe życie Po jest zagrożone. Oto straszliwy złoczyńca planuje wykorzystać pewną sekretną broń, by podbić Chiny i zniszczyć kung fu. Po i Potężna Piątka muszą wyruszyć w podróż przez kraj, aby stawić czoła zagrożeniu i zniszczyć zło. Ale jak Po pokona broń, zdolną pokonać kung fu? Musi spojrzeć wstecz i odkryć tajemnicę swego pochodzenia. Tylko wtedy będzie umiał uwolnić siłę, której tak bardzo potrzebuje do zwycięstwa…

„Kung Fu Panda 2” w sobotę 9 maja o godzinie 20:05 Polsacie!

Twoja Twarz Brzmi Znajomo, odcinek specjalny

Niezapomniane emocje, najlepsze metamorfozy oraz popisy wokalne i aktorskie na najwyższym poziomie. Już w sobotę 9 maja kolejny odcinek specjalny najchętniej oglądanego w Polsce show prezentującego metamorfozy gwiazd „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. A w nim między innymi: Maria Callas, Diana Ross, Stanisława Celińska, Katy Perry, Samantha Fox.

13. edycja show wróci na antenę Polsatu jesienią. Nie oznacza to jednak, że widzowie muszą pożegnać się ze swoim ulubionym programem na aż tak długo. Już w sobotę 9 maja widzowie zobaczą 3. odcinek specjalny programu, a w nim między innymi niezapomnianych: Jeremiego Sikorskiego jako Katy Perry, Adama Fidusiewicza jako Samanthę Fox, Marka Kaliszuka jako Marię Callas (ta metamorofoza pozwoliła mu wygrać 2. edycję), Staszka Karpiel – Bułeckę jako Stanisławę Celińską oraz doskonałe transformacje innych uczestników wszystkich edycji show.

Wielkich emocji dostarczą:

– Jeremi Sikorski jako Katy Perry w utworze „Swish, swish”
– Adam Fidusiewicz jako Samanta Fox w utworze „Touch me”
– Marek Kaliszuk jako Maria Callas w utworze „O mio babbino caro”
– Stefano Terrazzino jako zabela Trojanowska w utworze „Wszystko czego dziś chcę”
– Kacper Kuszewski jako Diana Ross w utworze „Upside down”
– Staszek Karpiel-Bułecka jako Stanisława Celińska w utworze Atramentowa rumba”
– Marek Molak jako Raffaella Carra w utworze „A far l’amore comincia tu”

Odcinek specjalny „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” w sobotę 9 maja o godzinie 22:00 w Polsacie!

Niedziela; 10.05.2020

XXV Festiwal Kabaretu w Koszalinie – Srebrne wesele Mariana i Heli

Marian i Hela świętują „Srebrne Wesele”! Co wydarzyło się podczas 25. Festiwalu Kabaretu w Koszalinie?

Zapraszamy na świętowanie wspólnego ćwierćwiecza najsłynniejszego estradowego małżeństwa – Mariana i Heli, czyli pary stworzonej przez satyryków z kabaretu Koń Polski – Waldemara Sierańskiego i Leszka Malinowskiego. Znany i lubiany kabaret Koń Polski był gospodarzem 25. Kabaretonu w Koszalinie, a tematem przewodnim było „Srebrne Wesele Mariana i Heli”. Wśród „weselnych” gości zobaczymy na koszalińskiej scenie: kabaret Neo-Nówka, Jerzego Kryszaka, kabaret Jurki, Roberta Korólczyka z Kabaretu Młodych Panów, Michała Paszczyka z Kabaretu Paranienormalni, Grzegorza Dolniaka (stand up), kabarety – Pod Wyrwigroszem, Kałasznikof i Rak oraz na specjalne życzenie Heli – zespół cygański.

„ XXV Festiwal Kabaretu w Koszalinie – Srebrne wesele Mariana i Heli” w niedzielę 10 maja o godzinie 20:00 w Polsacie!

Live chaty na Instagramie i Facebooku Polsatu – #wszystkobędziedobrze

Od poniedziałku do soboty o godz. 18:00 Polsat prowadzi na swoich kanałach społecznościowych – live chaty pod tytułem #wszystkobędziedobrze

Od poniedziałku do soboty o godz.18:00 zapraszamy na rozmowy z naszymi gośćmi: aktorami, wokalistami, dziennikarzami, artystami. Codziennie inne tematy i codziennie inny prowadzący: Paulina Sykut-Jeżyna (poniedziałek), Karolina Gilon (wtorek), Krzysztof Ibisz (środa), Damian Kordas (czwartek) oraz Milena Suszyńska (piątek), Macie Dowbor (sobota). Rozmowy z gośćmi będą dotyczyć życia w czasie koronawirusa, ich pasji, podróży, gotowania, telewizji, muzyki, aktorstwa. W trakcie live chatów będzie możliwa interakcja z naszymi fanami i zadawanie pytań do artystów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *