#zostańwdomu z Platformą Canal+ w czwartek 7 maja

#zostańwdomu: Platformą Canal+ przedstawia najważniejsze propozycje ramówkowe na czwartek 7 maja 2020 roku.

 

 

 

CANAL+ PREMIUM

 

Grzesznik 3

serial kryminalny, USA, 2020
reżyser: Adam Bernstein
obsada: Bill Pullman, Chris Messina, Jessica Hecht, Parisa Fitz-Henley

Harry Ambrose wie o ludzkich grzechach więcej niż ktokolwiek inny. Doświadczony detektyw ma przed sobą nową sprawę.

Skąd bierze się zło? Czemu na pozór zwyczajni ludzie popełniają straszliwe zbrodnie? Trzeci sezon serialu kryminalnego, w którym paradoksalne incydenty bada detektyw o zmęczonej twarzy Billa Pullmana. I oto Harry Ambrose staje przed nowym wyzwaniem. Pracując nad sprawą, w której podejrzanym jest powszechnie lubiany nauczyciel, będzie musiał sięgnąć daleko w mroczną przeszłość.

PREMIERA: CANAL+, czwartek, 7 maja, godz.21:00, odc. 1., 2.

 

CANAL+ FILM

 

Smak zemsty. Peppermint

thriller, Hong Kong, USA, 2018
reżyser: Pierre Morel
obsada: Jennifer Garner, John Gallagher Jr., John Ortiz

Żadnych jeńców, żadnej litości. Bezwzględny thriller, w którym Jennifer Garner wciela się w anioła zemsty.

Zabili jej rodzinę, teraz ona zabije ich – a potem przyjdzie po ich wspólników i popleczników. Bezwzględny film sensacyjny, w którym zrozpaczona kobieta wypowiada prywatną wojnę narkotykowemu kartelowi. W główną bohaterkę wciela się Jennifer Garner, zaś reżyserem tej wariacji na temat „Życzenia śmierci” jest Pierre Morel – protegowany Luca Bessona, twórca „Uprowadzonej” i „Pozdrowień z Paryża”.

EMISJA: CANAL+ FILM, czwartek, 7 maja, godz.22:00

 

CANAL+ FAMILY

 

Całkowicie nowe przygody Aladyna

Komedia, Francja, 2018
reżyser: Lionel Steketee
obsada: Kev Adams, Jamel Debbouze, Vanessa Guide, Eric Judor, Ramzy Bedia

Po uratowaniu miasta, Aladynowi zaczyna doskwierać nuda. Wizyta Shaha Zamana w pałacu zmienia całą sytuację.

Kiedy Aladyn pozbył się z miasta złego wezyra, według chłopaka zapanowała tam nuda. Na dodatek wciąż nie zdecydował się na oświadczyny księżniczce. Codzienną monotonię burzy jednak wizyta Shaha Zamana, który najpierw wprosił się do pałacu, a następnie ogłosił, że przybył, aby podbić miasto i poślubić księżniczkę. Aladyn nie ma innego wyjścia, jak ucieczka. Chłopak postanawia opuścić miasto w konkretnym celu. Chce odnaleźć dżina i powrócić do pałacu, aby uratować miasto i odzyskać swoją kobietę.

EMISJA: CANAL+ FAMILY, czwartek, 7 maja, godz.19.30, powtórka 16.05, godz. 17:50

 

CANAL+ SERIALE

 

Moscow Noir

Serial sensacyjny, Szwecja, 2018
reżyser: Mikael Håfström
obsada: Adam Pålsson, Karolina Gruszka, Linda Zilliacus

Koprodukcja CANAL+ z Karoliną Gruszką w jednej z głównych ról, nakręcona na podstawie powieści pióra Camilli Grebe i Paula Leandera-Engströma. Za kamerą serialu stanął Mikael Håfström, autor nominowanego do Oscara® dramatu „Zło”.

Akcja „Moscow Noir” rozgrywa się w Moskwie, w latach 90. ubiegłego stulecia. Tom Blixen (w tej roli znany m.in. z serialu „Most nad Sundem” Adam Pålsson) jest pochodzącym ze Szwecji bankierem inwestycyjnym. Aby poprawić swoje notowania w firmie, miesza się w podejrzane interesy, a co za tym idzie – konszachty z milionerami, politykami, oligarchami i prywatnymi armiami.

EMISJA: CANAL+ SERIALE, czwartek, 7 maja, godz. 22:20, odc.4.

 

CANAL+ DOKUMENT

 

Grubaski na front

dokument, 90’
Dania, Norwegia, Szwecja, 2019
reżyser: Louise Detlefsen, Louise Kjeldsen

W czasach, w których króluje kult perfekcyjnego ciała, cztery młode Skandynawki nie wstydzą się tego, że są grube. Akceptują siebie takimi, jakimi są.

Idealna sylwetka to fetysz epoki. Jednocześnie jednak rośnie ruch sprzeciwu. „Fat Front” staje do walki. Jego szeregi zasilają grube kobiety, nie wstydzące się swojego wyglądu. Dokument przedstawia Helene, Martę, Paulinę oraz Wilde. Cztery dziewczyny ze Skandynawii chcą być dumne z rozmiaru plus size.

PREMIERA: CANAL+ DOKUMENT, czwartek, 7 maja, godz.20:30, powtórka 09.05, godz. 00:50

 

ALE KINO+

 

Kino Mówi: Twardziele „Pogrzebany”

reżyser: Rodrigo Cortés
obsada: Ryan Reynolds
Hiszpania/USA/Francja, 2010

Śmiertelnie przerażony bezskutecznie woła o pomoc i próbuje wydostać się z pułapki. Dzięki znalezionej w kieszeni zapalniczce przekonuje się, że jest żywcem zakopany w drewnianej trumnie.

Porywacze zostawili przy nim scyzoryk, ołówek i telefon komórkowy, będący jedyną szansą na kontakt ze światem. Po chwili odbiera telefon od nieznanego Irakijczyka, który żąda wysokiego okupu w zamian za uwolnienie. Paul nawiązuje kontakt z instytucjami rządowymi, pokładając w nich nadzieję na uwolnienie. Zmniejszający się zasób tlenu i wsypujący się do trumny piasek powodują, że z każdą minutą szanse przeżycia mężczyzny drastycznie się kurczą.

PREMIERA: ALE KINO+, czwartek, 7 maja, godz.20:10

 

KUCHNIA+

 

Queensland z Justine Schofield

Seria dokumentalna, 10 x 30 min.
prod. Australia, 2017

Australijska gwiazda kulinarnych programów telewizyjnych, Justine Schofield, zabiera nas w kulinarną podróż do jednego z sześciu stanów swojej ojczyzny – słonecznego Queensland.

Justine Schofield odkrywa przed nami pyszne smaki oraz aromatyczne potrawy charakterystyczne dla australijskiego Queensland. W trakcie programu możemy podziwiać cuda tamtejszej przyrody, poznać ciekawe lokalne produkty, a także zainspirować się wyjątkowymi przepisami miejscowych szefów kuchni.

EMISJA: KUCHNIA+, czwartek, 7 maja, godz.13:30, odc.3.

 

DOMO+

 

Rośliny Karoliny 4

seria dokumentalna, 10 x 25 min.
Polska, 2020

Jak urządzić zaniedbany balkon, ogródek czy taras? Karolina Kudłacik po raz kolejny udowodni, że nawet na niewielkiej powierzchni można stworzyć oazę zieleni.

Bohaterowie programu marzą o własnym miejscu na świeżym powietrzu, w którym mogliby odpocząć w gronie najbliższych. Do dyspozycji mają jedynie balkon, przydomowy ogródek lub taras, któremu dotąd nie poświęcali wiele uwagi. Brakowało im pomysłów i czasu, żeby ciekawie go zaaranżować. Na szczęście jest Karolina, która pomoże im stworzyć uroczy, zielony zakątek – dobierze rośliny, meble i dodatki.

PREMIERA: DOMO+, czwartek, 7 maja, godz: 21:00, odc.3., powtórka 08.05, godz. 12:00

 

PLANETE+

 

Największe kłamstwa w historii

Seria dokumentalna, Francja, 2016, 12 x 52 min.

Wielkie kłamstwa, które zmieniły bieg historii. Były pretekstem do wojen, przyczyną upadku polityków i masowych bankructw… Każdy z dwunastu filmów dokumentalnych tego cyklu to osobna, fascynująca opowieść.

Historia najnowsza obfituje w spektakularne i brzemienne w skutkach kłamstwa. Afera Watergate, obalenie Saddama Husajna i inwazja na Irak, zatopienie statku Rainbow Warrior, operacja Pustynna Burza i piramida Bernarda L. Madoffa to przykłady manipulacji opinią publiczną na wielką skalę. Autorzy cyklu prześwietlają te bulwersujące sprawy, aby oddzielić prawdę od fałszu.

PREMIERA: PLANETE+, czwartek, 7 maja, godz.22:00, odc. 11., 12.,powtórka 08.05 o godz. 14:00

 

MiniMini+

 

Mądre zabawy

Seria edukacyjna, Polska, 2020, 15 x 5 min.

Nowy program edukacyjny produkcji MiniMini+. Dzieci i rodzice dowiedzą się, jak spędzać czas na kreatywnych, rozwijających wyobraźnię zabawach w domu.

MiniMini+, we współpracy ze Smart Kids Planet – Centrum Mądrej Zabawy, zaprasza dzieci wraz z rodzicami na program, który angażuje wyobraźnię i rozwija umiejętności manualne.

Podpowiadamy, jak kreatywnie spędzać czas z dzieckiem w domu. W każdym odcinku prowadząca Marta oraz jej pomocniczka Ola zaprezentują sprytne tricki, dzięki którym dosłownie w kilka minut wyczarujemy fantastyczną zabawę!

EMISJA: MINIMINI+, czwartek, 7 maja, godz.14:50, odc. 4.

 

teleTOON+

 

Mądre zabawy

Seria edukacyjna, Polska, 2020, 15 x 5 min.

Nowy program edukacyjny produkcji MiniMini+. Dzieci i rodzice dowiedzą się, jak spędzać czas na kreatywnych, rozwijających wyobraźnię zabawach w domu.

MiniMini+, we współpracy ze Smart Kids Planet – Centrum Mądrej Zabawy, zaprasza dzieci wraz z rodzicami na program, który angażuje wyobraźnię i rozwija umiejętności manualne.

Podpowiadamy, jak kreatywnie spędzać czas z dzieckiem w domu. W każdym odcinku prowadząca Marta oraz jej pomocniczka Ola zaprezentują sprytne tricki, dzięki którym dosłownie w kilka minut wyczarujemy fantastyczną zabawę!

EMISJA: TELETOON+, czwartek, 7 maja, godz. 16:15

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *