MediaPlatforma Canal+/ Canal+ PolskaZapowiedzi TV

#zostańwdomu z Platformą Canal+ we wtorek

#zostańwdomu: Platforma Canal+ przedstawia najlepsze propozycje ramówkowe na wtorek 31 marca 2020 roku.

 

 

 

 

 

CANAL+

Predator

kino akcji, Kanada, USA, 2018
reżyser: Shane Black
obsada: Boyd Holbrook, Trevante Rhodes, Jacob Tremblay

Predator z dalekiego kosmosu przenosi się do małego, prowincjonalnego miasteczka w Stanach. Reżyser Shane Black przełamuje schemat akcji charakterystyczny dla poprzednich filmów z tej serii.

Mały chłopiec przypadkowo sprowadza na Ziemię najgroźniejszych w kosmosie łowców. Tym razem są oni silniejsi, bardziej przebiegli i sieją jeszcze większe spustoszenie. Po modyfikacji genetycznej DNA, wzbogaceni mocą innych gatunków, są prawie nie do pokonania. Jedynie oddział byłych żołnierzy jest w stanie stawić im czoła. Pomoże im w tym skromny, niepozorny nauczyciel.

PREMIERA: CANAL+, wtorek, 31 marca, godz. 23:05

 

CANAL+ FILM

Godzina wilka

thriller, Wielka Brytania, USA, 2019
reżyseria: Alistair Banks Griffin
obsada: Naomi Watts, Brennan Brown, Jeremy Bobb, Jennifer Ehle

Naomi Watts jako pisarka na skraju niepoczytalności. Dreszczowiec, którego tłem jest morderczo upalny Nowy Jork.

Rok 1977. Nowy Jork. Żar leje się z nieba. Po mieście grasuje seryjny morderca. Przerażona pisarka June Leight nie wychodzi z mieszkania.

Jej paranoiczny lęk narasta. Ktoś wciąż niepokoi June, dzwoniąc do niej przez domofon. Bliska obłędu, remedium znaleźć może wyłącznie w pisaniu. Psychologiczny dreszczowiec, obraz dusznej metropolii i kreacja Naomi Watts – to wszystko gwarantuje produkcja Alistaira Banksa Griffina.

PREMIERA: CANAL+ FILM, wtorek, 31 marca, godz. 20:00

 

CANAL+ FAMILY

Bella i Sebastian 3

Familijny, Francja, 2017
reżyser: Clovis Cornillac
obsada: Félix Bossuet, Tchéky Karyo, Clovis Cornillac

Najbardziej emocjonujący rozdział przygód Belli i Sebastiana, w którym muszą zrobić wszystko, aby uchronić suczkę oraz szczenięta przed jej poprzednim właścicielem.

Trzeci rozdział historii przyjaźni dzielnego Sebastiana oraz jego psa Belli. Odkąd suczka urodziła trójkę pięknych szczeniąt, kudłata rodzinka codziennie przynosi całej okolicy mnóstwo radości. Niestety pewnego dnia na ich drodze staje nieznajomy, który podaje się za właściciela Belli i żąda oddania psów. Sebastian jest załamany, ale nie ma zamiaru się poddać. Kiedy psy zostają porwane, Sebastian wyrusza w pościg przez ośnieżone góry.

PREMIERA: CANAL+ FAMILY, wtorek, 31 marca, godz. 18:00

 

CANAL+ SERIALE

 

Jak zostać Bogiem na Florydzie

Serial komediowy, USA, 2019
reżyser: Charlie McDowell
obsada: Kirsten Dunst, Théodore Pellerin, Mel Rodriguez, Beth Ditto, Alexander Skarsgård

Floryda, lata 90. Pracowniczka parku wodnego, zarabiająca minimalne wynagrodzenie, na własne życzenie wplątuje się w udział w piramidzie finansową, która ostatecznie doprowadza do rozbicia jej rodziny.

Krystal Stubbs mieszka w małym miasteczku na Florydzie, pracuje w aquaparku, gdzie zarabia płacę minimalną i generalnie nie wiedzie jej się najlepiej. W pogoni za lepszym życiem postanawia włączyć się w struktury wielomiliardowej piramidy finansowej. Zdeterminowana, by zarobić duże pieniądze, Krystal rozwija relacje w nowej pracy, ale ta wkrótce zaczyna negatywnie wpływać na jej życie prywatne. Czy uda się jej w porę zareagować i odbudować zniszczone relacje z członkami własnej rodziny?

PREMIERA: CANAL+ SERIALE, wtorek, 31 marca, odc. 9 i 10, godz. 22:00 i 22:40

 

CANAL+ DOKUMENT

 

Woodstock: Trzy dni, które zmieniły wszystko

dokument, 54’
USA, 2019
reżyseria: Rich Poggioli

Peace, Love and Happiness, czyli 50 lat spuścizny festiwalu w Woodstock.

Minęło pół wieku, a pamięć o muzycznym festiwalu w Woodstock wciąż jest żywa. Produkcja, której reżyserem jest Rich Poggioli, przypomina o fenomenie rockowej imprezy pod hippisowską flagą. Przekonajcie się, że idee towarzyszące tamtym trzem dniom nadal rezonują w dzisiejszym świecie.

PREMIERA: Canal+ DOKUMENT, wtorek, 31 marca, godz. 20:30

 

ALE KINO+

 

Paryż i dziewczyna

komediodramat, Francja, 2017
reżyseria: Léonor Serraille
obsada: Laetitia Dosch, Souleymane Seye Ndiaye, Grégoire Monsaingeon

Czy paryska złośnica da się poskromić? Wyróżniony canneńską nagrodą za debiut film Léonor Serraille, z udziałem rewelacyjnej Lætitia Dosch.

Paryż. Paula wraca do stolicy, lecz nikt tu na nią nie czeka. Nie ma już chłopaka ani żadnej bratniej duszy, ale ma nadzieję zacząć życie od nowa. Nie będzie to jednak łatwe, bo Paula nie należy do osób o łatwym charakterze. Reżyserka Léonor Serraille portretuje kapryśną paryżankę, przedstawicielkę pokolenia 30-latków, w filmie wyróżnionym za debiut na festiwalu w Cannes.

PREMIERA: ALE KINO+, wtorek, 31 marca, godz. 20:10

 

KUCHNIA+

 

James Martin: wielka brytyjska przygoda

seria dokumentalna, Wlk. Brytania, 2018, 20 x 47

Po Francji i Stanach Zjednoczonych przyszła kolej na rodzinną Wielką Brytanię. James Martin znów wyrusza w kulinarną podróż, by odkrywać lokalne smaki, restauracje, puby, przepisy i tradycje.

James Martin przemierza Anglię, Szkocję, Walię i Irlandię Północną, zaglądając również do miejsc, w których nie był nigdy wcześniej. Na trasie jego podróży znajdą się m.in.: Archipelag Orkadów, Edynburg, wybrzeże Irlandii Północnej, Belfast, Norfolk, Kent, Wyspa Wight, Devon i Kornwalia. Towarzyszą mu uznani szefowie kuchni z danego regionu, dzięki którym poznaje miejscowe specjały i przepisy.

PREMIERA: KUCHNIA+, wtorek, 31 marca, godz. 19:00

 

DOMO+

 

Bezczelnie perfekcyjny 11

Seria reality, USA, 2018, 10 x 60

Kolejna odsłona zawodowych i życiowych perypetii Jeffa Lewisa, wziętego projektanta wnętrz i przedsiębiorcy z Los Angeles. Milionowe transakcje, wielkie emocje i efektowne metamorfozy – w tej serii znajdziesz to wszystko!

Odkąd w ich domu pojawiło się dziecko, Jeff i jego partner Gage musieli zrewidować swoje życiowe priorytety. Dla Jeffa, perfekcjonisty skoncentrowanego na pracy, nie było to łatwe. Aby sprostać rodzicielskim obowiązkom Jeff ograniczył liczbę przyjmowanych zleceń i zatrudnił nowych pracowników. Dla niektórych z nich wybuchowy temperament szefa jest trudny do zniesienia. Czy zostaną z nim na dłużej?

PREMIERA: DOMO+, wtorek, 31 marca, godz. 21:00

 

PLANETE+

 

Zwierzęce supermoce w służbie medycyny

Film dokumentalny, Niemcy, 2018, 52 min.
Reżyseria: Heiko de Groot

Zwierzęta mają zdumiewające zdolności regeneracyjne. Odbudowują obumarłe lub utracone tkanki. Miesiącami hibernują bez utraty mięśni. To wszystko skłania naukowców do intensywnych badań. Autorzy filmu pokazują najciekawsze z nich.

Pozbawiony kończyny aksolotl meksykański odbudowuje ją w ledwie kilka miesięcy. Potrafi też naprawić fragmenty swoich skrzeli, mózgu czy serca! Jeleń szlachetny każdego roku zrzuca poroże. Potrzebuje ledwie 100 dni, by wykształcić nowe. Niezbędny do tego wapń pobiera z własnych żeber. Jego poroże rośnie w tempie 1,5 cm na dobę! Ach, gdyby ludzkie kości mogły się regenerować tak szybko…

PREMIERA: PLANETE+, wtorek, 31 marca, godz. 22:00

 

MiniMini+

 

Tomek i Przyjaciele 23

Serial animowany, 20×11’
Wielka Brytania, 2019

Niebieska lokomotywa z numerem 1 powraca! Tym razem Tomek odwiedzi nieznane mu dotąd kraje, jak Chiny, Indie czy Australię i zabierze małych widzów w pełną przygód podróż po różnych kontynentach. Dzięki niej maluchy dowiedzą się wielu interesujących rzeczy na temat tych odległych miejsc.

W nowym sezonie pojawi się wielu nowych znajomych, ale nie zabraknie też dobrze znanych postaci. Tomek, zwiedzając odległe kraje, pozna numer jeden na chińskiej kolei: Hong-Mei, który rzuci mu wyzwanie, aby przekonać się, kto jest szybszy. Z kolei w Indiach, niebieska lokomotywa za wszelką cenę będzie chciała zobaczyć tygrysy. A podróż do Australii i poznanie Rubiego, helikoptera medycznego, zainspiruje Tomka do spróbowania swoich sił w nowej funkcji – pomocy medycznej. Zapraszamy do oglądania kolejnych przygód Tomka i jego przyjaciół!

EMISJA: MINIMINI+, wtorek, 31 marca, odc. 13 i 14, 18:00 i 18:10

 

teleTOON+

 

Przygody Rocky’ego i Superktosia

Serial animowany, 13×22’
USA, 2018

Bohaterowie popularnej amerykańskiej bajki, gadający łoś Superktoś oraz latająca wiewiórka Rocky, powracają na ekrany naszych telewizorów w odświeżonej formie! Ten oryginalny duet zachwyci i oczaruje każdego widza.

Światowej sławy gadający łoś oraz jego towarzysz, latająca wiewiórka, przeżywają razem serię niezapomnianych przygód. Na przeszkodzie często staje im Nieustraszony Przywódca, który wysyła Borisa oraz Natashę, aby szpiegowali poczynania dwójki oryginalnych bohaterów.

EMISJA: teleTOON+, wtorek, 31 marca, 14:25

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *