MediaTVN Discovery PolskaZapowiedzi TV

“Zrób coś z tym dzieckiem” – nowość TVN Style

Czy twoje dziecko sprawia kłopoty wychowawcze i potrzebujesz wsparcia? Chcesz dowiedzieć się, jak zbudować dobrą relację z bliskimi? „Zrób coś z tym dzieckiem” brzmi jak bezsilne wołanie o pomoc, ale dzięki psycholożce klinicznej Ewie Narkiewicz-Nejno staje się też najlepszą i najskuteczniejszą poradą, jaką rodzic może dostać.

 

Badania psychologów nie pozostawiają wątpliwości – coraz więcej rodziców boryka się z poważnymi problemami wychowawczymi i nie potrafi pomóc dzieciom bez rad specjalisty. Agresja, nadpobudliwość, kłopoty ze snem, uzależnienie od gier, problemy ze skupieniem się czy zaburzenia odżywiania to tylko część trudności, z którymi muszą sobie radzić. Jak budować zdrowe relacje z rodziną? Co zrobić, jeśli brakuje w nich zaufania i zrozumienia? W jaki sposób rozmawiać o wszystkim z bliskimi? Tego wszystkiego widzki dowiedzą się już wiosną od specjalistów.

Ewa Narkiewicz-Nejno jest psycholożką kliniczną i od lat pracuje z najmłodszymi. W nowym programie podpowie, jak nauczyć się poznawać potrzeby i emocje dzieci. W każdym odcinku odwiedzi jedną rodzinę, a dzięki materiałom z kamer śledzących ich codzienne życie, poszuka przyczyn problemów, z którymi rodzice sobie nie radzą.

W pierwszym odcinku poznamy Zosię i Mateusza, którzy wychowują 6-letnią córkę Amelkę. Nie są jednak w stanie przekonać jej do wstawania do przedszkola, ani do sprzątania pokoju. Każda ich prośba kończy się kłótnią. Ewa Narkiewicz-Nejno doradzi jak żywiołową sześciolatkę namówić do współpracy.

Premiera programu “Zrób coś z tym dzieckiem” już 27 kwietnia w TVN Style

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *