Internet & Gry - Reklama

Zupełnie nowy R2płatnikPRO w wersji 10 już w sprzedaży

Firma RESET2 – producent oprogramowania dla sektora małych i średnich przedsiębiorstw, poinformowała o dostępności nowej wersji programu R2płatnikPRO. Oznaczono ją numerem 10. Oprogramowanie wyróżnia odświeżony interfejs użytkownika, optymalizacje wpływające na szybkość pracy oraz szereg nowych funkcjonalności i usprawnień.
 
Zdecydowano o zastosowaniu nowych ikon oraz zwartego układu, który jest dostępny w jednym oknie. Dotychczasowy model wielookienkowy został zachowany jako wybór opcjonalny, który można włączyć. Z poziomu ustawień dostępne są nowe wersje kolorystyczne.
Bardziej dynamiczne środowisko pracy i nowe funkcje
Dzięki zastosowanym optymalizacjom, nowa wersja systemu do obsługi kadr i płac ma wykonywać wszystkie operacje średnio o 10% szybciej. Ponadto seryjne operacje, takie jak np. naliczanie list płac czy wypełnianie kart pracy, mogą zostać przyspieszone przez obsługę wątków.
Wśród nowych funkcji znalazły się możliwości:
 definiowania własnych powiadomień użytkownika, przypominających np. o wysyłce raportu do ZUS czy konieczności rozliczenia podatku,
 utworzenia okna startowego z własnymi zestawieniami SQL, wykonywanymi po starcie programu i obrazującymi np. ilość zatrudnionych pracowników na umowy o pracę i umowy cywilnoprawne, w tym upływające terminy badań lekarskich, kursów BHP i umów na czas określony (w przypadku biur rachunkowych może to być wykaz pracowników we wszystkich obsługiwanych firmach),
rozszerzenie struktury pracowników o kolejny poziom lub przekrój.
W przyszłości nowe funkcjonalności tylko w wersjach 10.x
Wszystkie niezbędne aktualizacje (PIT, zmiany przepisów) będą prowadzone równolegle, zarówno w wersji 3.xx, jak i 10.x, dlatego przejście do nowej wersji tylko z tego powodu nie jest konieczne. Natomiast wszelkie nowe funkcjonalności będą implementowane tylko do wersji 10.x. Skorzystanie ze standardów wersji 10 wymaga wykupienia rozszerzenia licencji.
Cena podstawowa R2płatnikPRO w wersji 10.x wynosi 1845 zł. Kwota zawiera możliwość obsługi 50 pracownikówroczną subskrypcję uaktualnień oraz gwarancję. Dostępna jest również pełnowartościowa wersja testowa, która działa przez okres 60 dni i oferuje możliwość zakupu licencji bez utraty wprowadzonych danych.
Więcej informacji o R2płatnikPRO 10.x i serii PRO na stronie produktu: www.reset2.pl/oferta/pro/r2platnikpro

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *