„Zwariowany Marcin” gościem w programie „My3”

W najbliższą sobotę zapraszam na kolejne spotkanie z Natalią, Julką i Karoliną, czyli prowadzącymi program dla dzieci i młodzieży „My3”. Gościem jednego z odcinków będzie ulubieniec internautów – 14-letni „Zwariowany Marcin”.

 

Youtuber cieszy się ogromną popularnością w sieci. Jego kanał „Zwariowany Marcin” subskrybuje prawie 130 tysięcy internautów. Nastolatek zaskarbił sobie sympatię widzów naturalnością i normalnością, czego w dzisiejszym wirtualnym świecie zdaje się coraz bardziej brakować. W studio „My3” opowie o początkach swojej przygody w serwisie You Tube:

„Zaczęło się od kart piłkarskich, zbierałem różne karty Polaków i tych zawodników, którzy grali w Lidze Mistrzów i nagrywałem to. Wyświetlenia nie były dobre, ale nagrywałem dalej. W końcu kanał zablokowałem i założyłem nowy, gdzie nagrywam takie filmiki związane ze szkołą.”

 

 

Marcin jest przykładem na to, że warto mieć marzenia i dążyć do ich realizacji. Gdy zaczynał jego celem było osiągnięcie 100 tysięcy subskrybentów, teraz chce dobić do miliona. 14-latek pomimo fali nienawiści, z jaką spotkał się w sieci, nie przestaje nagrywać kolejnych filmików. Jak poradzić sobie z hejtem w sieci, pozostać wiernym sobie, nie zmieniać się gdy inni tego od nas oczekują? Tego dowiecie się od Marcina w sobotni poranek na antenie Polsatu.

Program „My3’ w najbliższą sobotę o 9:15 i 9:45 w Telewizji Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *