„Życzenia na antenie” – Nowy program na antetnie RDC

Koncert życzeń? Dlaczego nie! – wkrótce na antenie Radia dla Ciebie będziemy mogli przesłać bliskim dobre myśli, życzliwe słowa, a także podziękować za serdeczność i okazaną pomoc. To wszystko umożliwią Nam Monika i Grzegorz Wasowscy – znani z audycji „Frajdofon”, w której systematycznie opowiadają o tym, co lubią: czytać, oglądać, z kim się spotykać, co ich zachwyca i co zniesmacza.

 

 

 

 

Koncert życzeń? Dlaczego nie! – wkrótce na antenie Radia dla Ciebie będziemy mogli przesłać bliskim dobre myśli, życzliwe słowa, a także podziękować za serdeczność i okazaną pomoc. To wszystko umożliwią Nam Monika i Grzegorz Wasowscy – znani z audycji „Frajdofon”, w której systematycznie opowiadają o tym, co lubią: czytać, oglądać, z kim się spotykać, co ich zachwyca i co  zniesmacza.

Wystarczy wysłać swoje życzenia lub podziękowania na adres: zyczenie@rdc.pl, a w każdy poniedziałek po godzinie 17.00 Prowadzący odczytają słowa serdeczności i dołączą do nich piękne polskie piosenki. Zapraszamy do okazywania wzajemnej życzliwości!

„Życzenia na antenie” 30 marca po godzinie 17.00 na antenie Radia Dla Ciebie

Radia dla Ciebie możecie słuchać w Warszawie na 101 FM oraz pasmach lokalnych albo online na: www.rdcpl/rdcplayer

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *