Polsat BOXSport w TV

1/16 finału Pucharu Francji na sportowych kanałach Polsatu

Przed nami kolejne starcia w Pucharze Francji. Tym razem na boiskach nie zabraknie Polskich akcentów. Które drużyny dadzą radę awansować do kolejnej fazy turnieju? Transmisja meczów 1/16 finału Pucharu Francji na sportowych kanałach Polsatu i na Polsat Box Go.

 

W pierwszym niedzielnym spotkaniu Stade Brestois stanie naprzeciwko ekipy Girondins Bordeaux. Pierwsza z wymienionych drużyn w swoim poprzednim pucharowym starciu zwyciężyła 1:0. Natomiast klub z Bordeaux wygrał aż 10:0. Mimo to, to zespół Stade Brestois jest faworytem w nadchodzącym meczu.

Później Montpelier HSC podejmie RC Strasbourg. Należy przypomnieć, że w ekipie gości występuje polski obrońca. Karol Fila w tym sezonie wystąpił w sześciu meczach Ligue 1, natomiast nie pojawił się jeszcze w żadnym starciu Pucharu Francji. Możliwe, że były piłkarz Lechii Gdańsk pojawi się na murawie w spotkaniu 1/16 finału.

Następnie US Quevilly-Rouen stanie naprzeciwko AS Monaco. W klubie z Monako także znajduje się jeden Polak. Radosław Małecki już raz wystąpił między słupkami swojego zespołu w rywalizacji Pucharu Francji. Pojawił się w zwycięskim meczu z Red Star FC. W tamtym spotkaniu udało mu się zachować czyste konto.

Ostatnim transmitowanym na sportowych kanałach Polsatu niedzielnym meczem 1/16 finału Pucharu Francji będzie starcie US Chauvigny – Olympique Marsylia. W poprzednim pucharowym spotkaniu zespołu z Marsylii przez cały czas na murawie znajdował się Arkadiusz Milik. Reprezentantowi Polski udało się nawet skompletować hat-tricka.

Plan transmisji meczów 1/16 finału Pucharu Francji:

Stade Brestois – Girondins Bordeaux, godz. 13:40 – Polsat Sport

Montpelier HSC – RC Strasbourg, godz. 15:55 – Polsat Sport News

US Quevilly-Rouen – AS Monaco, godz. 18:25 – Polsat Sport Extra

US Chauvigny – Olympique Marsylia, godz. 20:55 – Polsat Sport

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *