MediaSieci kablowe

10 nowych kanałów w jakości HD w TOYA

W najnowszym Magazynie Abonenta, TOYA informuje o wielu interesujących nowościach. Od 16 października ruszyła kontynuacja promocji „Warto na dłużej”, która jest skierowana zarówno do obecnych, jak i nowych Abonentów. Główną jej cechą jest możliwość zamówienia wszystkich usług: telewizji cyfrowej, dostępu do Internetu oraz telefonii stacjonarnej i mobilnej, z obniżonymi opłatami miesięcznymi w całym okresie zobowiązania i gwarancją niższej ceny przy przedłużeniu umowy, po okresie promocji.

 

 

 

 

Warto odnotować, że priorytetowym założeniem promocji jest premiowanie Abonentów, którzy posiadają więcej niż jedną usługę i decydują się na korzystanie z nich na dłuższy okres. Szczególnie wyróżnione są Dwupaki czyli połączenie Telewizji i Internetu.

TOYA informuje także o wzbogaceniu, od 2 listopada, oferty telewizyjnej o 10 nowych kanałów w jakości HD. Dwa z nich to absolutne nowości: TBN HD w pakiecie Oszczędnym oraz BBC HD w pakiecie Extra. Pozostałe 8, to dodane wersje istniejących kanałów SD: Romance TV, Polsat Viasat Explore, Polsat Viasat History, Disney Channel, Cartoon Network, BBC Earth, BBC Brit, BBC Lifestyle.

Łącznie w ofercie TOYA znajdzie się już 117 programów w jakości HD. Nowe kanały będzie można oglądać poprzez platformę TOYA GO, w domu i poza domem. Łącznie będzie tam już 109 programów.

TOYA, po raz kolejny przyspiesza pakiety internetowe, powiększając upload oraz wprowadza nowy pakiet TOYAnet 600 o prędkości 600/50 Mb/s.

 TOYA od lat zwiększa regularnie prędkości we wszystkich pakietach. Tym razem ze względu na większe potrzeby Abonentów w wysyłaniu danych, powiększenie obejmuje upload we wszystkich pakietach o ok. 25%, ale dla najniższego pakietu TOYAnet 6 wynosi aż 100%. Ogromnie się cieszymy, że w tym roku nasz Internet  już przez 7 miesięcy, znalazł się na pierwszym miejscu w rankingu prędkości Internetu według speedtest.pl. Za wrzesień przy ponad 15 tysiącach pomiarów średnia prędkość pobierania danych wyniosła rekordowe 69,92 Mb/s – informuje Jacek Kobierzycki, dyrektor generalny TOYA. 

Wśród nowości znalazły się także atrakcyjne pakiety mobilne, zarówno internetowe jak i telefonii komórkowej m.in. rzadko spotykany wśród operatorów MVNO, pakiet Internetu mobilnego „No limit”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *