10. odcinek 5. sezonu „Fear the Walking Dead” w AMC

Na nowy, 10. odcinek, 5. sezonu „Fear the Walking Dead” zapraszamy już 19 sierpnia o 3:00 (równocześnie z amerykańską premierą) oraz o 22:00.

 

 

Autorami scenariusza do dziesiątego odcinka zatytułowanego „210 Words Per Minute” są Ian Goldberg i Andrew Chambliss, a reżyserem jest Ron Underwood. Morgan i Grace szukają porzuconego sklepu, w którym mogliby zdobyć zasoby niezbędne do spełnienia życzenia umierającego człowieka. Ich misja szybko zmienia się w walkę o przetrwanie. W tym samym czasie postanowienie Dwighta, żeby być lepszym człowiekiem zostaje wystawione na próbę.

W drugiej części 5. sezonu serialu „Fear the Walking Dead” działania bohaterów nabierają rozpędu po udowodnieniu, że ich plan może zadziałać. Ratują ocalałych i dzielą się nadzieją. Jednak, gdy pojawią się wrogowie, zarówno ci dobrze znani, jak i ci zupełnie nieoczekiwani, będą musieli się zastanowić, czy ich altruizm rzeczywiście może zmienić świat pełen śmierci i rozpadu.

Producentem wykonawczym „Fear the Walking Dead” jest Scott M. Gimple, showrunnerami Andrew Chambliss oraz Ian Goldberg, a także Robert Kirkman, David Alpert, Gale Anne Hurd i Greg Nicotero. W serialu występują: Lennie James, Alycia Debnam-Carey, Colman Domingo, Danay Garcia, Garret Dillahunt, Maggie Grace, Jenna Elfman, Alexa Nisenson, Austin Amelio, Ruben Blades oraz Karen David.

W Stanach Zjednoczonych premierę 5. sezonu „Fear the Walking Dead” obejrzało 3 miliony widzów, co czyni ją trzecią pod względem popularności premierą serialu w amerykańskiej telewizji w sezonie 2018/19.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *