Sport w TV

Letnie Grand Prix w Zakopanem na żywo w Eurosporcie 2 i Eurosport Playerze

W sobotę i niedzielę na Wielkiej Krokwi w Zakopanem rozegrane zostaną kolejne w tym sezonie konkursy Letniego Grand Prix w skokach narciarskich. W zawodach wystartuje 7 reprezentantów Polski. Transmisje w sobotę od 14:45 i w niedzielę od 12:30 w Eurosporcie 2 i Eurosport Playerze!

 

 

Letnie Grand Prix wraca na Wielką Krokiew po 8 latach przerwy! Po raz pierwszy zawody w letnim cyklu zawitały na skocznię im. Stanisława Marusarza w 2004 roku, a najlepszy okazał się wówczas Adam Małysz, który wygrywał konkursy indywidualne LGP w Zakopanem jeszcze dwa razy i dwukrotnie stawał na 3. stopniu podium. Z obecnej kadry tylko Kamil Stoch może pochwalić się miejscem w czołowej trójce zawodów LGP na Wielkiej Krokwi. Potrójny mistrz olimpijski zajął 3. miejsce podczas ostatniego letniego konkursu w stolicy Tatr – 23 lipca 2011 roku. Tuż za podium uplasował się wówczas Maciej Kot. Po 8 latach obaj skoczkowie ponownie wystąpią w Zakopanem. W składzie reprezentacji Polski znaleźli się także Dawid Kubacki, Jakub Wolny, Piotr Żyła, Aleksander Zniszczoł i Stefan Hula.

Zawody w Zakopanem pokaże na żywo Eurosport 2 i Eurosport Player. Skomentują je Marek Rudziński i Igor Błachut. Reporterem na Wielkiej Krokwi będzie Kacper Merk, a ekspertem Eurosportu Jakub Kot. Więcej informacji o Letnim Grand Prix w skokach narciarskich, w tym materiały wideo, wywiady artykuły i analizy na stronie eurosport.pl oraz w mediach społecznościowych kanału.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *