Acer TravelMate P259-G2-M z prestiżową nagrodą magazynu “IT w Administracji”

11 grudnia 2018 roku w warszawskim Teatrze Kamienica odbyła się uroczysta gala przyznania nagrody “Produkt Roku 2018” miesięcznika “IT w Administracji”. Głosem czytelników, jednym ze zwycięzców został Acer TravelMate P259-G2-M. Laptop został uznany za jeden z trzech najbardziej przyjaznych technologii w branży sektora administracyjnego.

 

TravelMate P259-G2-M – gwarancja bezpieczeństwa twoich danych

TravelMate P2 charakteryzuje się rozwiązaniami i funkcjonalnością docenianymi przez pracowników w sektorze administracyjnym. Seria wyposażona jest w wydajne podzespoły oraz dedykowane rozwiązania, gwarantujące wysoki poziom zabezpieczeń:

  • Acer Office Manager – pozwala na szybkie wdrażanie polityki bezpieczeństwa oraz monitorowanie wszystkich zasobów poprzez spójny interfejs
  • Acer ProShield – zestaw narzędzi bezpieczeństwa oraz zarządzania, umożliwiający zabezpieczenie poufnych danych
  • System Trusted Platform Module (TPM) – narzędzie wykonujące szereg działań obliczeniowych w celu szyfrowania danych.

Co więcej, zastosowanie technologii „fingerprint reader” pozwala na dodatkowe zabezpieczenie urządzenia i treści. Rozwiązanie to sprzyja także większej personalizacji laptopa, przez wykorzystanie danych biometrycznych w szybkim uruchamianiu urządzenia

Najnowsze technologie w trosce o komfort pracy

W laptopach serii TravelMate P2 zastosowano procesory Intel Core i5, które doskonale sprawdzają się w przypadku laptopów biznesowych, zapewniając komfortową pracę i płynne działanie systemu. Urządzenia tej serii posiadają także  zintegrowany układ graficzny Intel HD Graphics, który stanowi energooszczędne rozwiązanie, dzięki czemu laptop może dłużej pracować na baterii. Zastosowanie matrycy TFT pozwala na znaczną oszczędność energii, co szczególnie docenią użytkownicy, którzy często pracują poza urzędem czy biurem. Producent wyposażył TravelMate P2 w dysk HDD o pojemności 1 TB, na którym bez problemu zmieszczą się wszystkie pliki niezbędne do pracyi prawidłowego funkcjonowania systemu. Dodatkowo wybrane laptopy serii TravelMate posiadają złącze M2 Sata, dając tym samym możliwość podłączenia dysku SSD.

Sprzęt wyposażony jest w klawiaturę numeryczną, która ułatwia pracę w arkuszu kalkulacyjnym oraz wypełnianie formularzy. To rozwiązanie w pełni sprawdza się w zastosowaniu biznesowym. Dodatkową zaletą jest podświetlenie całej klawiatury. Laptop posiada wiele portów zewnętrznych (m.in. HDMI oraz D-sub), pozwala też na szybkie podłączenie dodatkowego monitora lub projektora.

Zastosowanie nowoczesnych portów USB typ C gwarantuje ekspresowy transfer danych, sięgający nawet do 5 Gbit/s. Rozwiązanie to pozwala na kopiowanie i przesyłanie danych między nośnikami w kilka sekund. Ponadto USB typ C pozwala na jednoczesne ładowania urządzenia oraz przesyłania obrazu i dźwięku do zewnętrznego monitora lub stacji dokującej, a to za pomocą wyłącznie jednego przewodu. Dodatkowo, w laptopach nagrodzonej serii zastosowano wbudowany, cichy napęd DVD, dzięki czemu modele te są bardziej uniwersalne, szczególnie w działach administracji.

W trosce o klienta

Obecnie Acer w swoich promocjach oferuje 2 lata gwarancji Acer On-Site na wybrane laptopy z serii Travelmate. Producent w przypadku awarii produktu naprawi go u klienta. Właściciel laptopa nie musi rozstawać się ze swoim sprzętem — jest on serwisowany zdalnie, bądź do właściciela wysyłana jest obsługa techniczna.

Laptopy serii TravelMate to idealne rozwiązanie do pracy biurowej. W przystępnej cenie oferowany jest wydajny i estetyczny sprzęt, który w pełni sprosta stawianym mu wyzwaniom. Więcej informacji na stronie producenta: www.acer.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *