12. kolejka Ligi Mistrzów VELUX EHF

W najbliższy weekend widzowie CANAL+ zobaczą trzy spotkania 12. kolejki Ligi Mistrzów VELUX EHF. Polskich kibiców najbardziej będzie interesowało sobotnie starcie mistrzów Polski, PGE Vive Kielce, z FC Porto Sofarma.

 

 

 

 

5 zwycięstw, 2 remisy i 4 porażki. Tak prezentuje się bilans kielczan w grupie B Ligi Mistrzów VELUX EHF. Nie jest to wynik powalający, ale wygrana w sobotę powinna zagwarantować mistrzowi Polski awans do dalszej fazy rozgrywek.

Z grup A i B awansuje bowiem pięć najlepszych zespołów. Porażka z FC Porto mocno skomplikuje sytuację drużyny Tałanta Dujszebajewa. Portugalczycy tracą do Vive tylko dwa punkty i w przypadku wygranej zrównają się punktami z polską ekipą. Być może w sobotę skład kieleckiego zespołu wzmocni Igor Karacić, który pauzował przez ostatnie dwa i pół miesiąca. W Portugalii Vive przegrało 30:33. Czas na rewanż! Początek transmisji o 14:30 w CANAL+ SPORT.

Plan transmisji 12. kolejki Ligi Mistrzów VELUX EHF:

 

sobota, 15 lutego

14:30 PGE Vive Kielce – FC Porto Sofarma, CANAL+ SPORT komentarz: Robert Skrzyński, Grzegorz Tkaczyk; studio: Piotr Karpiński

17:25 Elverum – Flensburg, CANAL+ NOW komentarz: Szymon Ratajczak, Artur Kwiatkowski

niedziela, 16 lutego

16:55 MOL Pick Szeged – PSG, nSport+ komentarz: Krzysztof Bandych, Tomasz Rosiński

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *