Cyfrowy PolsatPolecane

Od 3 marca 2020 roku rusza Polsat Comedy Central Extra (wideo)

3 marca 2020 r. kanał Polsat Comedy Central Extra zastąpi Comedy Central Family. W ofercie stacji pojawi się m.in. serial “Świat według Kiepskich”.

 

 

 

 

W ramach portfolio kanałów telewizyjnych ViacomCBS, dzięki współpracy z Telewizją Polsat powstanie Polsat Comedy Central Extra, bazujący na produkcjach pochodzących z bibliotek obu partnerów.

Współpraca w zakresie treści z wiodącymi lokalnymi partnerami jest częścią naszej strategii. Cieszymy się na współpracę z Telewizją Polsat ze względu na szerokie doświadczenie jeśli chodzi o lokalne produkcje komediowe. Dzięki temu możemy wzmacniać naszą ofertę programową i wyróżniać się na tle konkurencji” – komentuje Gabor Harsanyi, VP and General Manager ViacomCBS Networks CEE.

Widzowie szukają w mediach rozrywki, a współpraca Telewizji Polsat z ViacomCBS jest dla widzów gwarancją najlepszej, najciekawszej i najwyższej jakości oferty w tej dziedzinie. Z tak ważnym dla nas i doświadczonym partnerem jak ViacomCBS, stworzymy widzom doskonałe miejsce dla uśmiechu i dobrej zabawy” – dodaje Stanisław Janowski, Prezes Zarządu Telewizji Polsat.

Polsat Comedy Central Extra emitować będzie polsatowskie seriale jak „Świat według Kiepskich”, „I kto tu rządzi” oraz „Spadkobiercy”, a także kabarety z polskimi satyrykami.

Ofertę uzupełni serial „Niania” z kreacją Agnieszki Dygant, a także lokalne produkcje ViacomCBS: „Drunk History – Pół litra historii” oraz stand-upy pod szyldem „Comedy Club” oraz animacje dla dorosłych „Blok Ekipa”.

W ramówce znajdą się również zagraniczne seriale, m.in.: „Przyjaciele”, „South Park”, „Mike & Molly”, „Dwie spłukane dziewczyny” oraz „Allo Allo”.

 

3 marca! Dodaj do kalendarza już teraz!

Opublikowany przez Comedy Central Polska Środa, 19 lutego 2020

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *