„Sprawiedliwi – Wydział Kryminalny” pokonali „Big Brothera”

Znakomitymi wynikami zakończył się wczoraj szósty sezon hitu Czwórki „Sprawiedliwi – Wydział Kryminalny”. Po raz kolejny „Sprawiedliwi…” mogli się pochwalić znakomitą oglądalnością sięgającą 1,8 mln widzów i udaną rywalizacją z konkurencją.

 

 

W paśmie emisji – od poniedziałku do czwartku o godz. 20 – serial walczył z nowym „Big Brotherem”, odnosząc spektakularny sukces m.in. wśród młodej widowni, należącej do tzw. „generacji Z”, określanej też jako pokolenie internetowe. W grupie ludzi przed trzydziestym rokiem życia „Sprawiedliwi…” uzyskali 11,2 % (SHR All 16-29) udziałów w rynku – prawie dwa razy więcej niż „Big Brother” (6,9% SHR All 16-29) . W grupie 4+ przewaga serialu Czwórki nad reality show TVN7 była 2,5-krotna: 12% udziałów i 1,8 mln widzów „Sprawiedliwych…” – w porównaniu do 4,8% udziałów i 0,7 mln osób oglądających „Big Brothera”.

W paśmie „Sprawiedliwych – Wydziału Kryminalnego” Czwórka z powodzeniem mierzyła się także z największymi telewizjami w Polsce: wśród wszystkich widzów w czasie emisji serialu była drugą najchętniej oglądaną stacją, a w grupie komercyjnej – czwartą.

Jesienią wyemitowany zostanie siódmy sezon serialu, który dla Czwórki produkuje ATM Grupa S.A. Zdjęcia do nowej transzy odcinków rozpoczną się już w czerwcu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *