MediaPolecane

SPI International przejmuje Film1

SPI International nabyło aktywa marki Film1, holenderskiej telewizji premium i usługi wideo na żądanie, od Sony Pictures Television (SPT) Networks. Zgodnie z umową SPI będzie właścicielem marek Film1 i będzie nadal obsługiwać wszystkie swoje usługi cyfrowe na platformach.

 

 

Zgodnie z umową, od 1 sierpnia 2019 r. SPI będzie w pełni właścicielem marki Film1 i będzie obsługiwać cztery marki płatnych usług filmowych pod parasolem Film1: Film1 Premiere, Film1 Drama, Film1 Action i Film1 Family. SPI będzie nadal oferować zarówno kanały liniowe, jak i swoje usługi cyfrowe w Holandii. Film1 oferuje obecnie holenderskie i międzynarodowe produkcje na swoich kanałach filmowych, które są dostępne na różnych platformach kablowych, DTH i IPTV.

„Z przyjemnością ogłaszamy przejęcie marek Film1 w Holandii. SPI od ponad 20 lat świadczy usługi premium dla setek operatorów w 45 krajach. Będąc Domem dobrych filmów, SPI nieustannie stara się dostarczać najlepsze i najbardziej atrakcyjne treści swoim widzom na całym świecie. Dzięki dodaniu marek Film1 do naszego różnorodnego pakietu kanałów liniowych i najnowocześniejszych usług cyfrowych z dumą dzielimy się naszym bogatym wyborem treści premium ze wszystkimi miłośnikami kina w Holandii ”- powiedział Berk Uziyel, dyrektor generalny SPI International.

SPI International oferuje liniowe i cyfrowe usługi filmowe na wielu ekranach, zapewniając rozrywkę dookoła. Pod patronatem SPI Film1 obejmie szeroki wybór filmów premium od światowych dystrybutorów, do których ich subskrybenci będą mogli uzyskać dostęp na wszystkich ekranach.

Przejęcie marek Film1 jest głównym wskaźnikiem stałego zaangażowania SPI w rozszerzanie ich bardzo udanego i różnorodnego portfolio sieci w całej Europie. W ramach wieloterytorialnych umów SPI ze światowej klasy partnerami w zakresie produkcji i dystrybucji treści, Film1 będzie oferować szeroki wybór treści premium, które zaspokoją wiele gustów i potrzeb i będą oferowane całkowicie bez reklam w Holandii.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *