PolecaneSieci kablowe

13 Ulica, SCI FI i E! Entertainment już dostępne w ofercie UPC

Jeszcze więcej rozrywki z kanałami 13 Ulica, SCI FI i E! Entertainment w ofercie UPC. Długie, zimowe wieczory to świetny czas na to, by zapoznać się z ofertą ich propozycji programowych. Co ważne – nowe kanały w pakietach nie powodują zmiany opłat, co oznacza jeszcze więcej programów w obecnej, atrakcyjnej cenie.

 

UPC oferuje swoim klientom szeroką ofertę cyfrowej rozrywki. Teraz do wachlarza dostępnych programów dodaje 3 nowe!

Są to:

13 Ulica – dostępny w pakiecie Max

SCI FI – dostępny w pakiecie Max

E! Entertainment – dostępny w pakiecie Max

Co więcej, kanały 13 Ulica, SCI FI, E! Entertainment będą dostępne bez dodatkowych opłat także dla posiadaczy pakietu Select w ramach okna otwartego aż do 31 stycznia 2023 roku.

Poniżej przestawiamy najciekawsze propozycje programowe dla nowych widzów naszych kanałów:

13 Ulica

Chicago P.D. sezon 9.

W grudniowe i styczniowe wtorki o 22:00 Hank Voight (Jason Beghe) i jego zespół nie spoczną na laurach, ponieważ pojawi się coraz więcej nowych spraw i wynikających z nich wyzwań.

Vin Diesel vs The Rock

Co wieczór o 21:00, krocząc dumnie w paradzie legendarnych bohaterów akcji, sięgającej do Bruce’a Willisa i Yula Brynnera, równie nieposkromieni Vin Diesel i Dwayne „The Rock” Johnson, staną w szranki podczas 10-dniowego starcia na kanale 13. Ulica. Zaczynając od wysokooktanowego „Szybko i wściekle” (23 grudnia) oraz kolejnych części wyścigowej sagi, po „Doom” (26 grudnia), „Kroniki Riddicka” (27 grudnia), „Pitch Black” (31 grudnia) i nie tylko – obaj hollywoodzcy zawodnicy wagi ciężkiej są dowodem na to, że potrafią zagwarantować film w dobrym stylu.

SCI FI

Fantastyczna Gwiazdka

Czy jest lepszy sposób na świętowanie Bożego Narodzenia w SCI FI niż wieczorne seanse kinowych przebojów? Wśród nich znajduje się kilka premier na kanale: „Królewna Śnieżka i Łowca” (24 grudnia), a następnie „Łowca i Królowa Lodu” (25 grudnia) oraz „Mumia: Grobowiec Cesarza Smoka” (31 grudnia) i „Siódmy Syn” (1 stycznia), i wiele innych. Od akcji, przez fantasy, hi-tech po horror, a czasem połączenie dwóch lub więcej gatunków – filmy te pojawią się codziennie o 22:00.

Chucky sezon 2.

W grudniu i styczniu, w środy o 22:00, zobaczymy drugi, brutalny sezon Chucky z kolejnymi zwrotami akcji i psotami tego podstępnego siewcy chaosu.

Maraton kryminalny

W styczniowe, piątkowe wieczory o 22:00, na pierwszym planie pojawią się kryminalne historie, z elementami science-fiction i zjawisk paranormalnych. „Insight” (6 stycznia) przedstawia antyterrorystę, jasnowidza,który chce odkryć prawdę o podejrzanej śmierci
swojego brata. Film „Gliniarze i złodzieje” (premiera 13 stycznia) przedstawia losy policyjnego negocjatora uwikłanego w napiętą grę w kotka i myszkę z osaczonym bandytą, z którym ma rachunki do wyrównania. „Koniczyna” (premiera 20 stycznia) i „Narco Soldiers” (premiera 27 stycznia) są utrzymane w podobnym klimacie.

E! Entertainment

Plastyczna fuszerka

Świętuj Boże Narodzenie z odcinkami „Plastycznej fuszerki”, już 25 grudnia w całodziennym maratonie, w którym światowej sławy chirurdzy plastyczni Terry Dubrow i Paul Nassif naprawiają to, co wydaje się nie do naprawienia, wykorzystując swoje umiejętności do korygowania koszmarów chirurgii plastycznej swoich pacjentów.

Live from E! Złote Globy 2023

11 stycznia o 21:00 rozpoczyna się sezon rozdawania nagród i jak zawsze można polegać na E!, że wniesie do Twojego domu cały blichtr i blask prosto z centrum Hollywood. Włącz relację ze Złotych Globów 2023, gdzie możesz spodziewać się całej plejady gwiazd filmu i telewizji. Zgadnij, która z tych wybitnych postaci zdobędzie jedną ze złotych statuetek.

Szczere rozmowy z Laverne Cox

Od 15 stycznia o 21:00 Prezenterka E! Laverne Cox na żywo będzie udowadniać, że potrafi zaskoczyć gwiazdy zarówno na czerwonym dywanie, jak i poza nim, dobrze wykorzystując swoje imponujące umiejętności przeprowadzania wywiadów, gdy zaprasza do nich trendsetterów, opiniotwórców i tych, którzy mają wpływ na społeczność Hollywood.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *