„19+”: Jak walczyć o swoje marzenia?!

Nowy sezon serialu oznacza dla bohaterów „19+” kolejny etap dorosłego życia. Wspólne mieszkanie, rodzicielstwo i wyzwania zawodowe okażą się dla nich trudniejsze niż przypuszczali. Czy w zderzeniu z licznymi problemami oraz komplikacjami zachowają optymizm i nadal będą walczyć o swoje marzenia?
 

 
Trudne  chwile czekają młodych rodziców – Arka i Lucy. Odkąd okazało się, że Kubuś nie jest ich synkiem, sprawy coraz bardziej się komplikują. Kiedy Lucy odkrywa ślady przemocy na ciele swojego biologicznego dziecka, postanawia za wszelką cenę ochronić Kubusia.
Czy młodym rodzicom uda się zapewnić bezpieczeństwo obu chłopcom?
Melania mieszka razem z Jankiem i są szczęśliwą, kochającą się parą. Wszystko się zmienia, kiedy z Włoch przyjeżdża mama chłopaka. Spotkanie z nią będzie dla Meli prawdziwym wyzwaniem. Jak ta wizyta wpłynie na relacje zakochanych?
Duże zmiany życiowe czekają Sarę oraz Krzyśka. Para stanie na ślubnym kobiercu, jednak uroczystość przebiegnie inaczej niż planowano.
Panna młoda odkryje wszystkie karty i szybko okaże się, co tak naprawdę jest dla niej najważniejsze. Jak zachowa się w tej sytuacji Krzysiek? Czy będą żyli długo i szczęśliwie?
Emisja PONIEDZIAŁEK – PIĄTEK, 16:30, OD 3 WRZEŚNIA
 


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *