„Podziel się emocjami” – nowa funkcja dostępna na VOD.PL

Platforma VOD.pl stawia na aktywne uczestnictwo swoich użytkowników i rozbudowuje społeczność VOD.PL. Z początkiem lipca w serwisie uruchomiono nową funkcję, która daje użytkownikom możliwość wyrażenia przeżytych podczas seansu emocji. „Podziel się emocjami na VOD.PL” to hasło, które promuje „Vodokoty”, nowych bohaterów marki VOD.PL.

 

Nowe rozwiązanie umożliwia użytkownikom podzielenie się uczuciami towarzyszącymi im podczas seansu. Przy każdym filmie i serialu dostępnym w ofercie serwisu VOD.PL oraz w przewodniku „Co obejrzeć”, można wybrać spośród sześciu graficznie reprezentowanych reakcji. Dzięki temu widz ocenia, czy film relaksuje, wzrusza, bawi, wzbudza zachwyt, niepokój lub zaskoczenie.

– Z sentymentem i oczkiem puszczonym w stronę widzów, zdecydowaliśmy, że nowymi bohaterami marki VOD.PL będą “Vodokoty”. Inspiracją do ich stworzenia były charakterne zwierzaki będące niekwestionowanymi królami sieci. Śmieszne filmiki i memy z kotami przyciągają wzrok budząc pozytywne skojarzenia i wywołując uśmiech. Od teraz będą towarzyszyć także użytkownikom VOD.PL, reagując razem z nimi na filmowe emocje i podpowiadając, czego możemy się spodziewać po filmiemówi Piotr Ślubowski, dyrektor serwisu VOD.pl.

W oparciu o zebrane reakcje, platforma VOD.PL planuje rozwój silnika rekomendacji, dzięki któremu precyzyjnie dobierze propozycje tytułów, które mogą zainteresować widza. W przyszłości planowana jest personalizacja kont w oparciu o „koci motyw” i udostępnienie funkcji na innych platformach.

Nowa funkcja będzie dostępna w przeglądarkach internetowych dla zalogowanych użytkowników.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *