Sport w TVTVP

2. liga: Znicz Pruszków – Stal Rzeszów w TVP Sport

W sobotnim spotkaniu czwartej kolejki 2. ligi zmierzą się zespoły, które na razie plasują się w górnej części tabeli. Transmisja meczu Znicz Pruszków – Stal Rzeszów na żywo w TVP Sport.

 

Video Player is loading.
Current Time 0:00
Duration 0:00
Loaded: 0%
Stream Type LIVE
Remaining Time 0:00
 
1x
    • Chapters
    • descriptions off, selected
    • subtitles off, selected

      Spotkania 4. kolejki 2. ligi zostaną rozegrane w sobotę i niedzielę. Po trzech seriach gier liderem rozgrywek jest z kompletem dziewięciu punktów Chojniczanka.

      Wśród drużyn z sześcioma punktami znajduje się Stal Rzeszów. Piłkarze prowadzeni przez Krzysztofa Łętochę byli blisko awansu do 1. ligi w poprzednim sezonie. W finale barażów przegrali jednak z Resovią.

      Stal zaczęła sezon od dwóch zwycięstw (2:1 nad Górnikiem Polkowice oraz 2:0 nad Pogonią Siedlce). W ostatnim meczu przegrała z Olimpią Grudziądz 0:1. Przed najbliższą kolejką zajmuje czwarte miejsce.

      Znicz Pruszków także poniósł porażkę w trzeciej kolejce, ulegając na wyjeździe Chojniczance 0:2. Zawodnicy Artura Węska wcześniej pokonali Motor Lublin 2:1 i zremisowali 1:1 z Bytovią. W tabeli plasują się na ósmej pozycji.

      Znicz – Stal. Gdzie obejrzeć mecz 2. ligi?

      Transmisja na żywo ze spotkania rozpocznie się o godz. 15:25. Mecz będzie można obejrzeć można w TVP Sport, online w TVPSPORT.PL i aplikacji mobilnej TVP Sport. Komentatorami będą Maciej Iwański oraz Marcin Żewłakow.

      W zeszłym sezonie w dwóch spotkaniach między tymi zespołami cztery punkty zdobył Znicz. Najpierw w Pruszkowie było 2:2, a na Podkarpaciu goście zwyciężyli w czerwcu 2:1.

      Znicz Pruszków – Stal Rzeszów, czwarta kolejka 2. ligi (szczegóły transmisji)

      Kiedy mecz: sobota 19 września o godz. 15:30

      Transmisja: 15:25 TVP Sport, TVPSPORT.PL i aplikacja mobilna

      Kto skomentuje: Maciej Iwański i Marcin Żewłakow

      Dodaj komentarz

      Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *