Eliminacje Ligi Europy: mecze Kopenhaga – Piast i Legia – Drita w czwartek w TVP

Gdzie oglądać mecze Legii Warszawa i Piasta Gliwice w 3. rundzie eliminacji Ligi Europy? Tylko w Telewizji Polskiej! W czwartek 24 września w TVP 2 pokażemy mecz Legia – Drita Gnjilane, a w TVP Sport spotkanie FC Kopenhaga – Piast. Obie transmisje również na naszej stronie i w aplikacji.

 

Mecz Piasta zacznie się o 20:00, a Legii o 20:30. W związku z tym, że oba spotkania nachodzą na siebie, pierwsze spotkanie pokażemy na antenie TVP Sport, a drugie w TVP 2. Studio przed obydwoma meczami zacznie się ok. 19:10 w TVP Sport. Transmisje obu również na TVPSPORT.PL i w aplikacji mobilnej.

Liga Europy: FC Kopenhaga – Piast Gliwice w TVP Sport

Piłkarze Waldemara Fornalika w czwartek pokonali austriacki TSV Hartberg 3:2. Skrót tego spotkania można obejrzeć tutaj. Teraz czeka ich trudny wyjazd do Danii. Kopenhaga w 2. rundzie wyeliminowała szwedzki IFK Goeteborg (2:1). Jej napastnikiem jest Kamil Wilczek – były piłkarz Piasta i król strzelców w jego barwach. Mecz zostanie rozegrany na Telia Parken w stolicy Danii.

 

 

Liga Europy: Legia Warszawa – Drita Gnjilane w TVP 2

Mecz Legii, który zacznie się pół godziny później, pokażemy w telewizyjnej Dwójce. Mistrza Polski czeka dużo prostsze, „na papierze”, zadanie. Podejmą przy Łazienkowskiej 3 Dritę Gnjilane – mistrza Kosowa. W 2. rundzie Drita wygrała na wyjeździe z macedońskim Sileksem Kratowo (2:0). Legia w ogóle ominęła tę fazę jako zespół, który odpadł wcześniej z eliminacji Ligi Mistrzów.

Studio w TVP Sport (i w internecie) zacznie się ok. 19:10 i potrwa do 23:00. W 3. rundzie wystąpi jeszcze jeden polski klub. Lech Poznań o 18:00 zagra na wyjeździe z cypryjskim Apollonem Limassol, który w czwartek pokonał 1:0 OFI Kreta. Skróty spotkań Apollonu i Kopenhagi można obejrzeć poniżej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *