2. odcinek 4. sezonu serialu „Fear the Walking Dead” na AMC

Już 30 kwietnia o 22:00, stacja AMC wyemituje 2. odcinek 4. sezonu serialu „Fear the Walking Dead”. Zbłąkany wędrowiec, któremu z trudem udało się ujść z życiem, spotyka sprzymierzeńców w najbardziej nieoczekiwanym miejscu. Tymczasem życie, o które tak bardzo walczyła Madison, staje pod znakiem zapytania. Autorami scenariusza do odcinka zatytułowanego „Another Day in the Diamond” są Andrew Chambliss i Ian Goldberg, a reżyserem Michael E. Satrazemis.

Zaraz po serialu „Fear the Walking Dead”, o godz. 23:00, zapraszamy na program „Talking Dead: Fear Edition”, prowadzony przez Chrisa Hardwicka, do którego dołączą Kim Dickens i niespodziewany gość.

W 4. sezonie będziemy mogli zobaczyć świat Madison Clark (Kim Dickens) i jej rodziny
z perspektywy Morgana Jonesa (Lennie James), który dołączył do obsady w ramach crossoveru z „The Walking Dead”. Niedaleka przeszłość bohaterów przenika się z niepewną teraźniejszością naznaczoną walką i nowymi odkryciami, gdy na ich drodze stają nowi sprzymierzeńcy oraz wrogowie niosący ze sobą kolejne zagrożenia. Walczą o siebie nawzajem, jak również przeciwko sobie oraz całej rzeszy umarłych, aby zbudować nową rzeczywistość pomimo otaczającej ich zewsząd śmierci. W nowej odsłonie „Fear the Walking Dead” ciemność przenikać się będzie ze światłem, terror z chwałą, a heroiczne czyny z wyrachowaniem i tchórzostwem.

Producentem wykonawczym serii „Fear the Walking Dead” wyprodukowanej przez AMC Studios jest Scott M. Gimple, showrunnerami Andrew Chambliss oraz Ian Goldberg, a także Robert Kirkman, David Alpert, Gale Anne Hurd i Greg Nicotero. Na 4. sezon składać się będzie 16 odcinków, premiera drugiej połowy sezonu będzie mieć miejsce w dalszej części 2018 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *