Sztuki walki dla kobiet i sportowa Miss Polonia w najnowszym „Avanti Fit&Beauty”

Redakcja „Avanti” poleca „Avanti Fit&Beauty”, czyli aż 100 stron z poradami na temat zdrowego stylu życia i urody. Na okładce najnowszego wydania specjalnego znalazła się Agata Biernat – najbardziej wysportowana Miss Polonia, która opowiada o swoich treningach i diecie. Tematem numeru, który ukazał się dziś, we wtorek 24 kwietnia br., są sporty walki dla kobiet.
 

 
W najnowszym wydaniu „Avanti Fit&Beauty” Karolina Brzuszczyńska, redaktorka MyFitness.pl sprawdza dla czytelniczek aż 5 różnych sportów walki i proponuje domowy trening air boxingu. Redakcja zachęca także do innych aktywności – odkrywa tajniki baletu dla dorosłych, najprostszej i najbardziej dostępnej formy aktywności, czyli biegania, a także treningu z minibands. Dla fanek ćwiczeń w domu powstało zestawienie najpopularniejszych trenerek z YouTube’a.
W numerze czytelnicy znajdą również test najlepszych detoksów sokowych, zestawienie kosmetyków antysmogowych i żeli do mycia twarzy, a także przydatne informacje o zabiegach medycyny estetycznej. Dowiedzą się także o wpływie zdrowego snu na prawidłowe funkcjonowanie całego organizmu i poznają przepisy na szybkie i zdrowe śniadania.
Wydanie „Avanti Fit&Beauty” jest dostępne w sprzedaży od dziś, 24 kwietnia br. w cenie 6,99 zł.
Wspiera je promocja w prasie (czasopisma Agory), w internecie (serwisy Gazeta.pl, media społecznościowe), w radiu (radiostacje Agory) i w sieci kin Helios. Działania reklamowe przygotował Dział marketingu pionu Czasopisma Agory.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *