22. Mazurska Noc Kabaretowa w TV Puls (wideo)

ABBA w polskiej wersji, kabaretowa wersja hitu „Bielyje rozy” oraz po raz pierwszy w jednym skeczu Katarzyna Pakosińska i Katarzyna Bujakiewicz! Tego jeszcze nie było!

 

Już w najbliższą sobotę 10 lipca o 20:00 TV Puls i Stowarzyszenie Promocji Sztuki Kabaretowej PAKA zapraszają na 22. Mazurską Noc Kabaretową! Szykuje się znakomita zabawa w klimacie szalonych i kolorowych lat 80. i 90. Oglądaj na żywo, tylko w TV Puls.

Już 10 lipca scena amfiteatru nad jeziorem Czos w Mrągowie zamieni się w błyszczący klubowy parkiet rodem z lat 80. i 90. W trakcie wieczoru widzowie TV Puls zanurzą się w roztańczony, neonowy i kolorowy świat disco.

 

 

Widzów TV Puls porwą do zabawy największe gwiazdy polskiej sceny kabaretowej: gospodarze wieczoru: Agnieszka Litwin z Kabaretu Jurki oraz Piotr „Guma” Gumulec z Kabaretu Chyba wystąpią jako DJ-e!

Artur Andrus wystąpi ze swoimi szlagierami z tamtych lat!

Usłyszymy kabaretową wersję hitu lat 80. „Bielyje rozy” w wykonaniu Magdaleny Gumulec i Andrzeja Kozłowskiego – była wersja disco, była wersja techno, ale kabaretowej jeszcze nie było!

Pierwszy raz wspólnie w jednym skeczu wystąpią diwy polskiej sceny: Katarzyna Pakosińska i Katarzyna Bujakiewicz!

Jako ABBA w polskiej wersji wystąpi duet Katarzyna Bujakiewicz i Andrzej Kozłowski!

Z premierowymi skeczami wystąpią również m.in. Paranienormalni, Chyba, Jurki, Artyści z Kabaretu pod Wyrwigroszem: Beata Rybarska i Łukasz Rybarski, Kałasznikof, Kabaret Małżeński, Antoni Gorgoń Grucha, a z premierowymi monologami – Katarzyna Pakosińska oraz Łukasz Rybarski YES 🙂

Najlepsze skecze i muzyczne hity polskie i światowe w kabaretowym wydaniu! Szykuje się szalona, roześmiana i roztańczona impreza disco!​

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *