Wakacje z „Metro Retro” – serialowe klasyki na antenie stacji!

W lipcu i sierpniu na antenę telewizji Metro powróci cykl „Metro Retro”. Tym razem widzowie będą mogli obejrzeć znane i lubiane serialowe hity, takie jak „Columbo”, czy „Kojak”. Wśród pozostałych propozycji, które wzbogacą ofertę stacji znajdą się m.in. „Z Archiwum X”, „Brzydula”, „Zakochani po uszy” oraz „Chyłka – Kasacja”.

 

W ramach Metro Retro, wtorkowe wieczory umilą widzom stacji jedne z najpopularniejszych seriali ostatnich dekad. Jednym z nich będzie kryminał „Kojak”, w którym tytułowy bohater, porucznik Theo Kojak (Telly Savalas), pracuje w wydziale zabójstw w Nowym Jorku. Policjant, który doskonale zna nowojorski półświatek przestępczy, potrafi rozwiązać każdą powierzoną mu sprawę. Na pierwszy rzut oka cynik, oficer o gołębim sercu cieszy się niesłabnącą popularnością od lat!

Perypetie porucznika Columbo (Peter Falk) z wydziału zabójstw policji w Los Angeles zna każdy miłośnik kryminalnych historii. Znany ze swoich dziwactw śledczy, jeździ starym samochodem, chodzi w jednym prochowcu i nałogowo oraz ostentacyjnie pali cygara. Jednak w tym szaleństwie tkwi metoda, ponieważ policjant skutecznie rozwiązuje tajemnicze zbrodnie i morderstwa, nie dając szans nawet najbardziej przebiegłemu przestępcy.

Obydwie serie cyklu „Metro Retro” zadebiutują na antenie telewizji już 12 lipca, odcinki emitowane będą w każdy poniedziałek o godz. 21:00 i 22:00.

„Z Archiwum X”, czyli kultowy serial lat dziewięćdziesiątych będzie kolejną propozycją dla widzów spragnionych serialowych emocji. Fox Mulder (David Duchovny) i jego partnerka, Dana Scully (Gillian Anderson) są przykładem idealnie zgranego duetu. Agenci zajmują się nierozwiązanymi sprawami, w których nie do końca wszystko jest jasne. Mulder jest zdecydowanie przekonany o występowaniu zjawisk paranormalnych, natomiast Scully, która będąc naukowcem, wnikliwie analizuje wszelkie dowody, czasami ma trudności z wyjaśnieniem pewnych zdarzeń. Razem jednak tworzą zespół do zadań specjalnych, który od 21 lipca w każdą środę o godz. 21:00 zabierze widzów telewizji Metro w niezapomnianą podróż!

W wakacyjnej ofercie stacji każdy miłośnik seriali znajdzie coś dla siebie. Wśród innych tytułów, które wzbogacą bibliotekę znajdą się także takie hity jak „Brzydula” (emisja od 28.06), „Zakochani po uszy” (emisja od 28.06) oraz „Chyłka – Kasacja” (emisja od 13 lipca).

Po raz pierwszy na antenie stacji pojawi się też seria dokumentalna „Lotnisko” oraz program motoryzacyjny „Fani czterech kółek”. Cykl dokumentalny „Lotnisko” przedstawia kulisy funkcjonowania portów lotniczych. Działające na pełnych obrotach przez 24 godziny na dobę, 365 dni w roku, angażują do pracy tysiące osób, tony sprzętu, skomplikowanych procesów i surowych przepisów. Wszystko w trosce o bezpieczeństwo milionów pasażerów.

Z kolei widzowie programu „Fani czterech kółek” dowiedzą się jak kupić, wyremontować i sprzedać z zyskiem używany samochód? Doświadczony sprzedawca samochodów Mike Brewer i utalentowany mechanik Ant Anstead podejmują się wyjątkowej, motoryzacyjnej misji: znajdują i remontują klasyczne samochody, aby później odsprzedać je z zyskiem w swoim sklepie w Los Angeles. Mike to ten, który szuka samochodów, na których można zarobić. Pojazdy przekazuje Antowi, który remontuje je od początku do końca – od prostych prac blacharskich po wymiany skrzyń biegów – tak, aby przywrócić im dawną świetność.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *