26. serii „Top Gear” na kanale BBC Brit

Już 17 lutego o godz. 22:00 na BBC Brit odbędzie się premiera najnowszej serii „Top Gear”! W 26. serii „Top Gear” Matt LeBlanc, Chris Harris, Rory Reid i Stig wracają na ekrany.

 

Podczas pięciu odcinków zobaczymy jak zespół odkrywa najlepsze supersamochody Ferrari i Porsche, będące alternatywą dla tradycyjnych rodzinnych pojazdów typu kombi, ściga się na szczyt góry parą najmniejszych samochodów z napędem 4×4 w Wielkiej Brytanii, ryzykuje życiem i zdrowiem w morskiej i lądowej podróży tuk-tukiem przez Sri Lankę, przekonuje się jak przerażające potrafi być Porsche 911 GT2RS przy pomocy ultranowoczesnego gadżetu „Fearometer 3000” oraz sprawdza czy można kupić i ścigać się używanymi luksusowymi samochodami o cenie niższej niż koszt Dacii Sandero.

Nowa seria, filmowana w takich miejscach jak Norwegia, Sri Lanka czy Hiszpania, tradycyjnie oferuje całe spektrum znaków rozpoznawczych marki Top Gear, takich jak oszałamiające zdjęcia, najnowocześniejsze supersamochody oraz gwiazdy goszczące na trasach „Top Gear Reasonably Fast Car”.

26. serii „Top Gear” 17 lutego o godz. 22:00 na BBC Brit

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *