MediaTVN Discovery PolskaZapowiedzi TV

29. Finał WOŚP w TVN Grupa Discovery

Do 29. Finału WOŚP został już nieco ponad miesiąc, dlatego odkrywamy kolejne karty! W niedzielę 10 stycznia odbędzie się najgorętsze wydarzenie charytatywne 2021 roku, które po raz piąty będzie emitowane przez TVN Grupa Discovery! Zebrane pieniądze przeznaczone będą dla oddziałów dziecięcej laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy. Zagrajmy wspólnie jeszcze głośniej z najpopularniejszą Orkiestrą w Polsce! Zapraszamy na internetową i telewizyjną transmisję – bądźcie z nami!

 

Podobnie jak przy organizacji Najpiękniejszej Domówki Świata, Fundacja decyduje się transmitować Finał online na swoich kanałach Facebook, Youtube, Twitch. Poza tym, będzie można obejrzeć wydarzenie na kanałach TVN Grupa Discovery. Relacje z 29. Finału odbędą się w stacji TVN, TVN24, TTV oraz na platformie internetowej Player.

Finał to święto radości, kolorów, okazywania sobie wsparcia i wyjątkowa atmosfera, którą z warszawskiego studia Fundacja będzie ponownie wysyłać w świat już 10 stycznia 2021. Tego dnia w studiu planowane są koncerty polskich artystów tj. Krzysztof Zalewski, Łąki Łan, Ørganek, Dr. Misio czy Vavamuffin, licytacje oraz rozmowy z wyjątkowymi osobami.

Cieszymy się, że po raz kolejny będziemy mogli wspólnie z Polakami przeżywać finałowe granie w stacjach TVN Grupa Discovery. Wsparcie telewizji w czasach pandemii, kiedy nie możemy tak często spotykać się na żywo, nabiera większego znaczenia.Anna Jadwiga Orzech – Dyrektorka komunikacji WOŚP

W czasie Finału odbędą się również łączenia z wielu miejsc w Polsce i na całym świecie. Dzięki temu Fundacja WOŚP oraz TVN Grupa Discovery pokaże ogromne zaangażowanie, kreatywność w szerzeniu dobra wszystkich sztabów, które dzielnie działają podczas #wosp2021.

Poprzedni 28. Finał na antenie kanałów TVN Grupa Discovery oglądało średnio 868 tys. widzów. Transmisje w TVN24 śledziło 441 tys. osób, a w TTV – 367 tys. Przynajmniej przez jedną minutę Finał na antenie kanałów TVN Grupa Discovery śledziło niemal 11,95 mln osób.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *