Cyfrowy Polsat

3 miliony widzów oglądały XI Płocką Noc Kabaretową w Polsacie

XI Płocka Noc Kabaretowa przyciągnęła 30 kwietnia przed telewizory średnio 3 miliony widzów. W trakcie jej nadawania Polsat był liderem w obu grupach audytoryjnych. Na scenie płockiego amfiteatru podczas wieczoru zatytułowanego „Kobieta pracująca” wystąpiły gwiazdy polskiej sceny kabaretowej m.in. Paranienormalni, Marcin Daniec i Kabaret Młodych Panów.
 
Świetna oglądalność znalazła również swoje odzwierciedlenie w udziałach. Podczas transmisji XI Płockiej Nocy Kabaretowej Telewizja Polsat była liderem oglądalności w obu grupach audytoryjnych, notując wysokie udziały 24,7% w grupie 1A6-49 i 23,1% w grupie A4+. Co ciekawe tegoroczny wynik oglądalności jest zdecydowanie wyższy. Ubiegłoroczną, debiutującą na antenie Polsatu X Płocką Noc Kabaretową, oglądało średnio 2,1 mln widzów.
W gościnnym płockim amfiteatrze widzowie mogli oglądać skecze i piosenki w wykonaniu najlepszych polskich kabaretów i solistów: Paranienomalnych, Marcina Dańca, Kabaretu Skeczów Męczących, Kabaretu Młodych Panów, Katarzyny Pakosińskiej i Kabaretu Nowaki, Formacji Chatelet, Kabaretu K2 oraz Mikołaja Cieślaka i Izy Dąbrowskiej.

4 komentarze do “3 miliony widzów oglądały XI Płocką Noc Kabaretową w Polsacie

 • Kabarety to już powoli stają się znakiem rozpoznawczym polsatu 🙂 Chyba wszystkie największe imprezy mają w swoim repertuarze 🙂

  Odpowiedz
 • Właśnie – Polsat jest liderem i bardzo dobrze, bo nie ma cenzury. Śmieszy mnie TVPis, chyba jedyna telewizja w ostatnim czasie, która boi się krytyki, nie tylko swojej, ale przede wszystkim swoich “rządów”. Masakra jakaś – już nie pamiętam kiedy ostatnio oglądałem, któryś z kanałów TVPis.
  Aaaaa … TVP Sport – tam wyników nie da się przekłamać.

  Odpowiedz
 • Kupa śmiechu była na płockiej nocy kabaretowej. Bardzo jestem zadowolona, że Polsat stawia na rozrywkę kabaretową. Uwielbiam to!

  Odpowiedz
 • Polsat zawsze był związany z kabaretami. Co ważne teraz jako jedyna stacja transmituje najważniejsze kabaretony z Polski, a to zasługa przejęcia od narodowej TV wielu imprez i grup.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *